Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jakieś pół roku temu kupi­łem kom­pu­ter prze­zna­czony głów­nie do gier od jakie­goś czasu mam poważny pro­blem w grach mia­no­wi­cie wcho­dzę w grę np. (csgo) przez pewien czas normalnie wszystko jest dobrze gram na 300-400 fpsach, a po 5,10 minu­tach fpsy spa­dają mi do ok 100 nawet i mniej kom­plet­nie nie da się grać ścina jak cho­lera pro­blem wystę­puje w róż­nych grach dodam, że kom­pu­ter świeżo po for­ma­cie, a temp. Procka ok 47 Jest w sta­nie ktoś coś pora­dzić?

 

 

Procesor 8-wątkowy
Intel Core i7-6700 8x 3.4GHz Turbo: 4.0GHz

Karta Graficzna
Nvidia GeForce GTX 1060 3GB GDDR5

Płyta główna
Gigabyte H110M-S2H USB 3.0 i SATA 3 6Gb/s

Pamięć ram
16GB 2133MHz DDR4

Dysk HDD
1TB SATA3 6Gb/s 7200obr.

Zasilacz Chieftec, Linkworld, Zalman
600W z PFC, wentylator SILENT 12cm, 80+
 

Edytowane przez benjone
Link to post
Share on other sites

Jaki masz system i czy są wszystkie aktualizacje ? Zajrzyj do podglądu zdarzeń i zobacz jakie błędy występują najczęściej i czy możesz je skojarzyć z czasem gry.Możesz to zrobić też tak,że grasz w coś,widzisz nagły spadek płynności gry,patrzysz na godzinę,i potem zaglądasz do podglądu zdarzeń i patrzysz na błędy (krytyczne i inne) jakie występowały w tym czasie. Na dole są przeważnie opisane przyczyny tych błędów...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam Windows 7, jeśli chodzi o aktualizacje to na bieżąco są jakieś aktualizacje automatycznie,

 

Sprawdziłem ten podgląd zdarzen i coś takiego mi wyskakiwało jak grałem

Nie można wyodrębnić listy głównej innych firm z pliku cab automatycznej aktualizacji z: <http://www.download.windowsupdate.com/msdownload/update/v3/static/trustedr/en/authrootstl.cab>,wystąpił błąd: Wymagany certyfikat jest poza okresem ważności, co wynika z weryfikacji bieżącego zegara systemowego lub sygnatury czasowej.
.


jeszcze to Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

Edytowane przez benjone
Link to post
Share on other sites

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/2328240/event-id-4107-or-event-id-11-is-logged-in-the-application-log-in-windo - tu jest rozwiązanie pierwszego błędu.

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/2545227/event-id-10-is-logged-in-the-application-log-after-you-install-service -to,dość skomplikowane,rozwiązanie drugiego problemu. Nawet jeśli ci się uda to naprawić ,to niekoniecznie naprawi twój problem..

A mam pytanie. Ta siódemka ciągle ci się aktualizuje ?

Link to post
Share on other sites

0x80240037 WU_E_NOT_SUPPORTED The functionality for the operation is not supported.


Jaki masz wgrany bios ? Na stronie producenta płyty (podałem) masz wymienione obsługiwane procesory a w ostatniej kolumnie z prawej wymieniony jest numer biosu do tego niezbędny..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...