Skocz do zawartości

[MULTI] Crysis - seria


Recommended Posts

Widzisz.Coś takiego potrafi tylko PC :wariat: .Trzymam kciuki za pecetową wersje Crysis 2.Jak konsolowce zobaczą C2 na full detalach to im gały wypadną.Te ich śmieszne UC2,K2,K3 i GoW3 będą mogły się schować.Tylko ciekawe jakie wymagania będą

Link to post
Share on other sites

I dobrze, że Crysis 2 dopiero w marcu... Może do tego czasu wyjdą nowe Radeony 28nm :P

I zdołam też odłożyć trochę kasy na nowego PC :tajniak:

 

Co do jakości grafiki - jeśli CryTek dotrzyma słowa to C2 znowu będzie przez kilka lat benchmarkiem, a konsolowcy ze swoimi Killzone'ami i Gearsami będą tylko z zazdrością patrzeć... :D

 

P.S. Limited Edition już zamówiona :P

Link to post
Share on other sites

Jako fan pierwszego Crysisa, muszę stwierdzić że... KZ3 skopie C2 du**ę!

Tryb multiplayer w Killzone 3 to jeden z fundamentów tej produkcji, w przypadku dzieła Crytek jest zupełnie inaczej. Dlatego nikogo nie powinno dziwić ogromna dysproporcja.

Pierwsze opinie z Gamescom 2010 nie dają fanom Crysis żadnych złudzeń. Zapychacz.

 

Jeśli chodzi o aspekt graficzny to... Crysis 2 zawodzi (thorin49 nie masz racji). Nie będzie oczekiwane odskoczni, galaktycznego poziomu, a jedynie utrzymanie pewnego standardu. BTW to i tak pułap nieosiągalny dla produkcji konsolowych.

 

W sumie dobrze bo ja też czekam na w nowe radki.A mój proc na pewno nie bedzie nowych 6xxx ograniczał.Wtedy w crysia 2 multi chętnie pogram.

Crysis 2 będzie miał mniejsze wymagania sprzętowe od jedynki.
Link to post
Share on other sites

W sumie dobrze bo ja też czekam na w nowe radki.A mój proc na pewno nie bedzie nowych 6xxx ograniczał.Wtedy w crysia 2 multi chętnie pogram

6000 to jeszcze 40 nm (pojawią się w tym roku i będą przejściowymi kartami), natomiast Radeony "7000" będą właśnie wykonane w 28 nm i pojawią się "chyba" w II kwartale 2011 - "chyba" jest tu słowem kluczowym... :D

Link to post
Share on other sites

Wuflen, tylko mi nie mów, że oceniasz grafikę wersji konsolowej i tej z PC opierając się na tych tragicznej jakości filmikach? :D

Przecież to pikseloza jakaś i nic nie widać... aczkolwiek i tak wydaje mi się, że PC wygląda lepiej... :tajniak:

Link to post
Share on other sites

He he :D

Ujemny, przecież większość obecnie dostępnych materiałów prezentujących jakość grafiki nijak ma się do tego co się zobaczy po zakupie gry... Dlatego też bawią mnie te całe porównania jakości wersji na poszczególne platformy bo wszystko praktycznie wygląda tak samo (może minimalnie PC lepiej, ale i tak znacznie gorzej niż np. Crysis, w którego właśnie gram)...

Do premiery gry jeszcze kilka miesięcy więc dopiero wtedy naprawdę zobaczymy co nam CryTek przygotował.

Ale jeśli będzie tak jak zapowiadają to wersje konsolowe będą wyglądać dobrze, a wersja PC... znowu będę się irytować, że mi przeciwnicy nie dają podziwiać widoków :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...