Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oficjalnych nie dostaniesz z tego co się orientuję. Więc pozostaje logowanie za pomocą przeglądarki. Mam ten sam problem (lumia 925) czekam jeszcze 3 miesiące, żeby ceny się ustabilizowały po premierze lg v30 i noki 8 i kończę przygodę z Windows Phone... ten system po prostu kona. Ewentualnie jak masz możliwość przejścia na 10tke w Twoim modelu to to jest jakieś rozwiązanie... Znajomy ma 830 i po tym jak messenger został zablokowany miał mozliwość przejścia na 10tke ale to tylko wybrane modele.

Link to post
Share on other sites

Ale z tego co słyszałem po kilku latach użytkowania Androidy się zacinają a z Windowsem nie ma takich problemów. Na pewno nie będę wymieniać telefonu ze względu na messengera. Ja mam 735 więc chyba nie mam możliwości przejścia na 10. Najśmieszniejsze jest to że na tym forum polecali mi telefon z WP :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja mam 735 więc chyba nie mam możliwości przejścia na 10.
 

 

Masz możliwość :)

 

"Lumia Icon, 1520, 930, 640, 640XL, 730, 735, 830, 532, 535, 540, 635 1 GB, 636 1 GB, 638 1 GB, 430, 435, BLU Win HD w510u, BLU Win HD LTE x150q, MCJ Madosma Q501" - telefony wskazane przez Microsoft do aktualizacji

 

Wejdź w sklep i pobierz Doradce Uaktualnienia. Wszystko będziesz miał wytłumaczone jeśli to nie zadziała to jeszcze spróbuj aplikacji Windows Insider. Tak zrobił znajomy i wszystko mu śmiga bez problemów.

Link to post
Share on other sites

aktualizuj do w10m ;) mam go na lumii 920 i mimo przymierzania się do zakupu telefonu na androidzie, to nie śpieszy mi się. Wcześniej korzystałem z 8.1 i nie wróciłbym :P Byle nie do najnowszej wersji aktualizować, bo są w niej problem z GPS (najpierw włączasz aplikację, a potem lokalizację i jest git, ja nie mam najnowszej aktualizacji i nie mam takiego problemu). Ostatnio miałem możliwość kupienia 950 xl za 600zł w pięknym stanie i nie mogłem się zdecydować, a chyba zaczynam żałować :D 

Link to post
Share on other sites

Windows 10 mobile powinien sie cofnac do wersji beta i pozostac tam do przyszłego roku... Bardziej zbigowanego systemu to ja nie widzialem. Po aktualizacji z 8.1 na 10 to raz ze przeglądarka sama sie wylacza, to dlugo laduje strony, zrywa polaczenie danych komórkowych. Messenger dziala owszem ale jak go**o ktore wlacza sie 2 minuty i czesto zawiesza. Telefon to microsoft 640 lte. Nigdy wiecej nie kupie telefonu z WP, a teraz wrocilem do androida i wszystko dziala elegancko

 

Edytowane przez pawelox01
Link to post
Share on other sites

Jak zaktualizowałeś telefon, który nie dostał aktualizacji? Jakieś porady?

Windows Insider - aktualizacji dawno nie miałem, ale też nic mi nie szwankuje, poza aparatem przednim, ale to sam go rozwaliłem albo przy rozbieraniu telefonu setny raz, albo jak odlutowywany był czytnik kart sim, po tym jak ułamałem go nową kartą od operatora (adapter lekko zaczepił i problem gotowy - 50zł w plecy,a tydzień wcześniej kupiłem nową baterię..)

 

Aaa, ja nie polecam instalowania wszystkich możliwych aktualizacji w sklepie, część aplikacji działa w moim odczuciu lepiej na wersjach standardowych, ale to może tylko złudzenie.

 

Telefon na windows 10 mobile chodzi już mi ponad rok, a samo urządzenie mam od dwóch lat, sam proces aktualizacji jednak sporo czasu zabierał, więc polecam mieć telefon na maksa naładowany zanim zaczniesz. Ja raz na jakiś czas (co 4-6 miesięcy) robię przywracanie do ustawień fabrycznych, bo mam tysiące zdjęć, screenów i takich tam, niepotrzebnych aplikacji i porządek się robi i pobieram wtedy to co potrzebuję :)

 

Ogólnie łamiąc telefon możesz w rejestrach zmienić nawet w lumii 520, by wykrywała, że jest 950 xl i będzie wgrywało najnowszy build, ale nie będzie działało to rozsądnie ;)

 

Verbatov

Ja problemów nie mam z aktualną, jak chcesz screena z informacji o telefonie to pisz PW. 

Aktualna wersja systemu operacyjnego u mnie to:

10.0.10586.545

 

pawelox01

Przywracałeś do ustawień fabrycznych po uaktualnieniu? Mogło by sporo pomóc ;) ja nie doświadczam takich problemów, swego czasu czasem przeglądarka mi wariowała, ale ostatnio nie widzę z nią żadnych problemów.

Edytowane przez dawid13
Link to post
Share on other sites

Doradca uaktualniania Radzi0 może? nie mam dostępu aktualnie do żadnego telefonu z win 8.1, a jak będę miał to pewnie dopiero w październiku. Może uda mi się coś zrobić z połowicznie działającym Kruger & Matz Soul 2 (ekran działa tylko w górnej połowie). A jak potrzeba Ci apki, to zostaje ręczne wgranie albo aplikacji (kiedyś ją widziałem, musisz mieć tryb programisty czy coś takiego włączone), albo ręczne wgranie ROM-u ;) 

 

np z tego miejsca spróbuj pobrać starszą apkę po włączeniu trybu deweloperskiego.

https://www.appx4fun.com/xap/958/

Edytowane przez dawid13
Link to post
Share on other sites

Microsoft wymusil na uzytkownikach lumii aby aktualizowali swoje telefony do wp10 blokujac messengera na starszym systemie. To jest zwykle sk**********o, a i jeszcze zeby ten win 10 byl lepszy, a ma tyle bugow i zle dzialajacych programow ze szybko zmienisz telefon na androida

 

Edytowane przez pawelox01
Link to post
Share on other sites

pawelox01, to akurat posunięcie nie microsoftu, a facebooka, przy okazji odpadło też parę wersji androida i coś tam rypło z iOS. Więc to nie MS wymusza aktualizacje. A że dla 95% użytkowników facebook i messenger są najważniejszymi wręcz aplikacjami to inna kwestia. Jednak wciąż starsze wersje tych aplikacji powinny działać. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...