Skocz do zawartości

Problem z Wiedźminem 3 GOTY


Recommended Posts

Witam. Niedawno zakupiłem sobie Wiedźmina 3 - Edycja Gry Roku (GOTY), wersja pudełkowa. Wszystko mi się ładnie zainstalowało, gra chodzi tak samo dobrze, doszedlem Geraltem juz nawet do Novigradu, z tym, że chcąc zainstalować najnowszy patch (1.31), przez samego GOGA Galaxy, chce on pobierać aż 37 GB PATCHA! Anulując to szaleństwo wyskakuje komunikat, że jest problem z dostępem do dysku. O dziwo gre mozna wciaz normalnie odpalic. Z tego co widze na thumbnailu save'a i napisu w menu gry, mam wersje 1.30, a chcialbym 1.31. Pozniej wchodze na jakies tam forum i czytam, ze podobno mozna latwo zainstalowac patcha ręcznie. Tak tez zrobilem. Pobralem instalke patcha 1.31, a tu nagle mi wyskakuje po angielsku, ze nie znaleziono instalacji gry, czy jakos tak. 

 

I teraz mam pytanie: czy to ja jestem łosiem i nic tu nie ogarniam i mam aktualną wersje czy to oni są debilami i nie umieją zrobić sprawnej platformy do gier?

Link to post
Share on other sites

Na początek zweryfikuj pliki i wtedy zobacz czy dalej będzie od ciebie chciał pobierać te 37GB. Z tego co pamiętam to też miałem takie problemy podczas aktualizacji, gog pobierał mi znacznie więcej niż ważyła aktualizacja. 

Próbowałem i tego, ale cały czas mam napis "sprawdzanie plików lokalnych" i nic sie nie dzieje. Powalony jest ten GOG z tego co widze

 

 

PS. Do tego, nie aktualizuje mi sie czas gry, stanal na 8h i 31 min i dalej nie idzie

Edytowane przez maksmeister
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...