Skocz do zawartości

Upgrade szybki 800-1300ZŁ /gry CS GO, filmy,


Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Bardzo proszę o odnalezienie się w gąszczu propozycji rynkowych, sam nie jestem na bieżąco, a czas który musiał bym poświęcić na czytanie, analizę, no i zrozumienie co ma największy wpływ na dobry wybór był by zbyt długi. Stąd moja prośba o pomoc.

Dzięki Waszym wywodom zakupiłem niedawno kartę muzyczną i głośniki z których jestem mega zadowolony.

Aktualny zestaw:
PŁYTA GŁ.: ASRock H87 Performance
PROCESOR: I5 4570 3,2GHz
GRAFIKA: MSI RADEON R9 270 (chyba padła karta, bo gaśnie ekran w czasie rozruchu Windowsa i działa tylko na awaryjnym uruchomieniu, a po odłączeniu grafiki R9 270, śmiga na integrze bez problemu)
RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB (2 x 4GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 1600 Desktop Memory Model BL2KIT51264BA160A-- mam takie dwie kości czyli 8GB
ZASILACZ: CORSAIR VX450 POWERSUPPLY
MONITOR: BENQ GW2760S (używana na co dzień rozdzielczość 1920/1080)
System: Windows 7 profesional

- Proszę o rozsądną propozycję karty graficznej, która wytrzyma jakiś czas i spisze się w "CS GO" bo w to najczęściej gra mój syn
- Nie chciał bym wydać więcej jak 1300 zł, ale niech cena nie będzie wyznacznikiem, a raczej niech nim będzie rozsądna inwestycja na kilka lat, abym za dwa lata mógł budować nowy sprzęt w oparciu o tę kartę graficzną

 

Ps.Objaw awarii karty. Poprzednia grafika spisywała się jak dla mnie zadowalająco (syn też nie zgłaszał problemów) niestety wczoraj podczas grania zgasł ekran. Po restarcie odpala się na 15 sec. do momentu jak cztery kolory znaku Windos zbiegną się i stworzą całość znaku. Wtedy z pc-ta słychać charakterystyczne pstyknięcie (jak gdyby zahaczyć paznokciem o metalowy kant i pstyknąć przesuwając palec w dół- to idealnie oddaje słyszalny dźwięk) i monitor gaśnie. Komputer chodzi nadal, wentylatory na procku, karcie graficznej i obudowie kręcą się, ale obraz nie wraca. Jedyna możliwość to tryb awaryjny. Natomiast po odłączeniu karty, wszystko śmiga cacy na integrze z płyty głównej.

Link to post
Share on other sites

Właśnie tą wypatrzyłem z rankingu. Zmartwiła mnie tylko ich awaryjność o której to piszą niektórzy i strasznie słabym podejściu serwisu do sprawy napraw gwarancyjnych. Zastanawiam się tylko, czy warto wydać tyle, czy nie lepiej kupić coś sporo tańszego i poczekać ze dwa lata na modernizację/ wymianę całego zestawu.

Link to post
Share on other sites

Właśnie tą wypatrzyłem z rankingu. Zmartwiła mnie tylko ich awaryjność o której to piszą niektórzy i strasznie słabym podejściu serwisu do sprawy napraw gwarancyjnych. Zastanawiam się tylko, czy warto wydać tyle, czy nie lepiej kupić coś sporo tańszego i poczekać ze dwa lata na modernizację/ wymianę całego zestawu.

Zależy od jakiej firmie mówimy , nie każda karta jest awaryjna

Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że do Csgo to już sprzęt pokoju rx 460/560 albo gtx 1050 całkiem podoła - to raz. Dwa: ja przez jakiś czas jechałem na integrze w i3-4170 (głównie gram kantera) i byłem całkiem zaskoczony jak Cs działał na intel HD. Lekko niższa rozdzielczość, detale na low i było 100+ FPS. Warto to mieć na uwadze, szczególnie jeżeli reszta bebechów ma być wymieniana za czas jakiś.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...