Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry forumowicze !!!

 

 

Składam aktualnie komputer do gier , mam jedynie procesor (AMD Athlon 64 X2 4200+ 2,2 GHZ), znajomi mówią, że bardzo dobry tani procesor tylko no właśnie procesor to nie wszystko oczywiście obudowa i napęd cd rom itd wszystko jest ale płyty głównej nie ma.

 

 

I tutaj pytanie do was, złóżcie mi komputer do gier z podanym wyżej procesorem, co do gier to wymagam by jedynie chodziły w miarę na 50 fpsach te nowsze tytuły (np.Fifa 17 i GTA V) oraz na stałych 60 fpsach takie klasyki jak GTA S.A np. 

 

budżet 650 zł 

Link to post
Share on other sites

GTA V ma wymagania:
Minimalne: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz/AMD Phenom 9850 2.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 9800 GT/Radeon HD 4870 lub lepsza, 65 GB HDD, Windows Vista/7(SP1)/8/8.1 64-bit
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20041

Za 650 zł to możesz sobie kupić kompa do oglądania GTA V przy 50 klatkach na youtubie ;)

Link to post
Share on other sites

 

 

Procesor który kupiłem od kolegi ciągnął na bardzo wysokich Black opsa, myślę, że do zestawu wystarczy płyta główna jakaś i chłodzenie i będzie sie paste wymieniać często i będzie git.
 

 

A karta graficzna? Dysk? Zasilacz? Obudowa? Ram? Nie wiemy co masz - piszesz jedynie o procesorze.

Można poszukać na olx/allegro całego zestawu w tej cenie, polować na pojedyncze części albo konsole.

 

Akurat Black Ops 1 miał fatalną optymalizację. Do poprawnego działania często wymagane były 4 rdzenie. Ja miałem Athlona 64 X2 6000+ 3 GHz i musiałem go wymienić, bo gra sypała błędami. W dodatku z jaką kartą graficzną miał tego procka? I co to znaczy "ciągnął na wysokich"? 15 fps? 20? 60?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...