Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z facebook

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 benek6666

benek6666
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 10:42

Witam jeszcze wczoraj wszystko było okej normalnie wchodziłem na stronę główna wyświetlały się wszystkie aktualności od znajomych z grup czy ze stron które polubiłem,obserwowałem  ,dzisiaj wchodzę i cisza ostatni post 10 godz temu a przecież zawsze coś nowego było,odświeżam i nic nowego od kilku godzin,wchodzę z boku w zakładkę AKTUALNOŚCI ZE STRON ,i tam wszystko jest tylko dlaczego muszę wchodzić w ta zakładkę dlaczego nie widzę tego od razu po wejściu na Facebooka po za tym wszystkie te aktualności ze stron są rozwalone nie poukładane jeśli chodzi o godzinę dodania jedne pisze dodane 17 godz temu inne 2 min temu a jeszcze inny post 2 godz temu a powinno być od najnowszych do najstarszych ,tak jest na wszystkich przeglądarkach i na telefonie ,co robić ??

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 6873 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 18 sierpień 2017 - 18:59

Zrezygnować,spotykać się z ludźmi twarzą w  twarz,bawić się z nimi,czasem komuś przpie..lić jak zasłuży. Inaczej zostaniesz na świecie tylko ty i twój facebook..... :)

Użytkownik jarrino edytował ten post 18 sierpień 2017 - 18:59

• 0

i5 4670 ; Ga Z87X-UD3H ; MSI 1070 Founders Edition ; Kingston 1600 16 GB ; Thermaltake Smart SE 630W

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych