Skocz do zawartości

Recommended Posts

Myślę nad dokupieniem karty audio na USB głównie pod słuchawki JVC HA-S680. Fajnie jeśli bedzie działac z różnimi systemami, no ale sam windows też wystarczy, fajnie jeśli by miała mic i wyjście na jednym jacku (jak w telefonie) bo takiego systemu używają wszystkie moje sprzęty, ale nie żeby było to konieczne bo mam adapter i mogę nawet podpiąć linie mic do integry. 

 

Przeznaczenie: ogólnie elektronika, dobry bass

 

Odnośnie ceny liczę na Wasze propozycje ile warto wydać.

Zasilanie najlepiej z USB, no chyba, że lepiej/taniej/etc z zasilaczem.

 

Nie musi być z PL, nie robi mi to czy to z aliexpress czy z eBay czy amazon etc...

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Najtańsze co warto kupić to SMSL M2 za 269 zł

Ponadto godne polecania są 

SMSL M3 407zł ulepszona wersja M2 z poprawioną głównie ergonomią używania

FiiO E10K 325zł - ma podbicie basu

Audiotrak Prodigy Cube Black 339zł - jedyny z tego zestawu z wejściem mikrofonowym

Fx-Audio DAC-X6 dostępny z Chin najmocniejszy wzmacniacz ale ma zasilanie z sieci.

 

Taniej dostaniesz 

BEHRINGER UM2 165zł ma wejście mikrofonowe ale jakość dźwięku na słuchawkach nie będzie stała na bardzo wysokim poziomie

BEHRINGER UMC202HD za 300zł również wejście mikrofonowe i już przyzwoita jakość dźwięku.

Oba powyższe mają akcent położony na jakość nagrywania a nie odtwarzania.

 

O szrocie pokroju kart usb wielkości pendriva dostępnym na allegro po 10 zł zapomnij, gra to gorzej od integry, nie ma gwarancji że w ogóle będzie działać, na mikrofonie ledwo ledwo będzie cokolwiek słychać przez szum a czystym dźwiękiem na słuchawkach czy mocnym basie możesz zapomnieć.

Link to post
Share on other sites

No akurat te słuchawki fajne są i bass spoko, a jak się podbije to nawet moze być za wysoko ;) . Nie wiem jak to opisać (no bo g... wiem w tych tematach) o co mi chodzi ale Mi 5 lepiej gra na tych słuchawkach niż PC. Pokombinuję jeszcze może jakieś sterowniki czy coś.. na macu sterowniki "boom" działają cuda..

 

Edit:

Samo zainstalowanie i odpalenie vipera zewszystkimi opcjami wylączonymi już daje poprawę więc może jednak jeszcze starczy ;)

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...