Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie
Mój budżet :  800 zł
Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : w internecie( polskie sklepy lub kupiony na aliexpress)
Nowy czy używany :  nowy
Preferowany rozmiar wyświetlacza : 5,5+"
Preferowany system mobilny : android
Do czego będę używać urządzenia : Przeglądanie internetu, praca nad plikami pdf, worda, excela, udostępnianie internetu dla laptopa, robienie zdjęć podczas wykładów. Poza tym trochę grania.
Najważniejsze wymagania : dość długi czas pracy na baterii, aparat porównywalny z tym z Galaxy S4, kolor biały/różowy/złoty( jest to telefon dla dziewczyny i tego warunku niestety nie da rady przeskoczyć;/), język polski i sklep play

Moja propozycja: Xiaomi Redmi Note 4

 

Szukam telefonu dla dziewczyny. Ma on być lepszy/podobny wydajnościowo do jej obecnego Galaxy S4 i spełniać powyższe wymagania. Telefon ten będzie używany głównie na uczelni, czyli czytanie pdfów, edycja plików worda i excel, sporo używania telefonu. 
 

Tak jak zaproponowałem wyżej, zastanawiamy się nad Xiaomi, jednak nie jesteśmy pewni kilku kwestii.

1. Jeśli zamówi się go z aliexpress to czy gwarancja będzie obowiązywać w Polsce?
2. Znaleźliśmy taką ofertę na allegro: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4-gold-eu-32-3-lte-800mhz-vat23-i6813266945.html#thumb/5 Czy kupując go na tej aukcji byłaby możliwość kupna tego telefonu na firmę?
3. Czytałem, że są różne wersje tego telefonu. Na co więc uważać?

Oczywiście jeśli są inne propozycje godne polecenia, to chętnie się im przyjrzymy.
Z góry dziękuję
Pozdrawiam

Edytowane przez czarusionek
Link to post
Share on other sites
Słyszałem aby unikać aukcji, które wspominają o fakturach? Chyba że coś mylę 

Chyba brać pod uwagę tylko aukcje, których sprzedawcy wystawiają faktury VAT 23%? No chyba, że gwarancja i zakup na firmę są Ci zbędne?  :P

Edytowane przez krzysiekdtg
Link to post
Share on other sites

Chyba brać pod uwagę tylko aukcje, których sprzedawcy wystawiają faktury VAT 23%? No chyba, że gwarancja i zakup na firmę są Ci zbędne?  :P

Właśnie widzę, jakie popełniłem faux pas;) Na komórce przeoczyłem temat z radami dla kupujących. Chodziło mi o fakturę VAT marżę;) Tak to jest jak się w tym nie siedzi.

To dzięki za potwierdzenie, że będzie można wziąć fakturę.

 

Oczywiście jak ktoś ma inne propozycje telefonów, to chętnie sprawdzę

Link to post
Share on other sites

Standardowo jest roczna gwarancja realizowana w Chinach (w różnych sklepach może być inaczej), ale na ibuygou.com możesz dokupić gwarancję dwuletnią na warunkach europejskich z serwisem we Wrocławiu.

Edytowane przez krzysiekdtg
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...