Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Czy karta graficzna mogła uszkodzić monitor/kabel?

kabel monitor hdmi kart graficzna playstation uszkodzenie przewód grafika pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 HejLejkAp

HejLejkAp
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 15:10

Witam. Jakoś 3 dni temu spaliła mi się prawdopodobnie karta graficzna. Podłączałem ją przewodem HDMI (karta) - DVI (monitor), tym samym kablem podłączam też PlayStation. Po przykrym fakcie, podłączając ten kabel do monitora zaczął on wariować, ekran na przemiennie czarnieje, jaśnieje, a z boku monitora wyskakuje co jakieś 3 sekundy pasek wyglądający trochę jak kod kreskowy (xd). Czy jest możliwe, że karta uszkodziła kabel, albo co gorsza, monitor ?
Dzięki.

• 0

#2 vacum

vacum
  • Dyskutant

• 152 postów
  • Miejscowość:Grodzisk Mazowiecki

Napisano 14 sierpień 2017 - 20:32

możliwe , ja w swoim spaliłem  jeden z portów hdmi  w telewizorze pod który mam podłączonego kompa

• 0

Case|Raijintek metis|PSU| corsair CX450M|MB|msi-H110i pro|CPU| i5 6500|silentium pc fortis HE1225|RAM corsair 2x4gb 2400 cl14|iGPU Intel HD 530 |SSD Plextor 256 gb M.2 Pcie PX-256M8PeG| Yamaha YAS-107|

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kabel, monitor, hdmi, kart, graficzna, playstation, uszkodzenie, przewód, grafika, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych