Skocz do zawartości

Komputer z monitorem do ok. 5700zł


Recommended Posts

Witam 

Potrzebuję złożyć komputer i kupić monitor 144hz

 

  • Zastosowanie komputera : Głównie gry takie jak CSGO, czy inne które wykorzystują moc komputera (fallout 4, wiedźmin)
  • Maksymalna kwota :5700zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? :W ciągu dwóch tygodni
  • Których części potrzebuję :"Buda"(bez systemu)oraz monitor 144hz w przedziale 1000/1200zł
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model :Brak
  • Specjalne wymagania :Komputer musi posiadać kartę sieciową (Wi-Fi prędkość mojego internetu 120mb/s); Potrzebuję aby w nim znalazła się karta dźwiękowa, ponieważ zamierzam kupić mikrofon trust starzz oraz słuchawki Hyper X Cloud, które potrzebują podobno niezłej karty dźwiękowej
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :brak
  • Własna propozycja zestawu :brak
  • Inne : Chciałbym aby ten komputer przez długie lata mi służył bez żadnego upgrade'owania, a zakończy swój żywot gdy naprawianie usterek przestanie być opłacalne i trzeba będzie zainwestować w nowy sprzęt
Link to post
Share on other sites

koledzy ci pomogą w tym bo ja bym wprowadził w błąd ale według mnie ryzen ;>

No i pomogłeś. A teraz zobacz jak Ryzen wypada w grach

CSGO, czy inne które wykorzystują moc komputera (fallout 4, wiedźmin)

https://www.purepc.pl/procesory/test_procesora_amd_ryzen_3_1300x_blizej_core_i3_czy_core_i5?page=0,14

 

1 x Intel Core i7-7700 /3.6GHz, 8MB, LGA1151, BOX/1 x SilentiumPC Fera 3 HE1224 v21 x MSI B250 PC Mate /intel B250, LGA1151/1 x Gigabyte GeForce GTX1080 Aorus 8GB DDR5 256bit (1837/11010)1 x Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA6001 x NZXT Source S340 (czarna)1 x XFX TS 550W 120mm Gold1 x GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC1 x GoodRam 8GB (2x4GB) 2400MHz CL15 Iridium1 x TP-Link TL-WN881ND /N300, PCI-E/

5853zł

 

Wydajny procesor w postaci i7, Fera 3 dla poprawy kultury pracy, GTX 1080 z bardzo dobrym układem chłodzenia, 1TB HDD na dane + SSD 240GB na kościach MLC pod system i gry. Wszystko w dobrze wykonanej S340 z oknem i i piwnicą na PSU.

Zasilacz na OEM S12GB na dobrych kondensatorach i przetwornicy DC-DC z 5 letnią gwarancją i zapasem mocy. Do tego masz wewnętrzną kartę sieciową z wi-fi.

Monitor wyżej do rozważenia lub dopłata 300-400zł do czegoś z obsługa G-sync.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

(Wi-Fi prędkość mojego internetu 120mb/s)
 

 

 

 

1 x TP-Link TL-WN881ND /N300, PCI-E/
 

 

Proponuję wystawić sobie punkty karne za brak rzetelności :-> 

 

Karta sieciowa jak i router powinny działać w standardzie AC. Szczególnie jeżeli mowa o wykorzystaniu łącza ~120 Mbps. Jeżeli autorowi zależy bardzo na dobrym zasięgu to powinien jeszcze coś więcej napisać o tym gdzie mieszka (dom/blok) i jak daleko będzie stał komputer od routera (odległość + ilośc/rodzaj ścian po drodze). 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...