Skocz do zawartości

Komputer pod OC - gry, programowanie [5500 zł]


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez 3ndurek,

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : gry (m.in playerunkown's, GTA V, Rust + nowe gry,programowanie

  • Maksymalna kwota : 5500 zł

Kiedy zamierzam kupić komputer? : teraz

Których części potrzebuję : Tylko "buda"

Czy będę podkręcać sprzęt? : Tak

Rozdzielczość mojego monitora i model : FHD BenQ GL2460HM + chcę dokupić 144 MHz

Specjalne wymagania : wyciszona obudowa

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak

Własna propozycja zestawu http://www.morele.net/inventory/info/GHLKEf/

Inne : Nie jestem przekonany czy wybrałem dobre PSU, SSD, case. Początkowo myślałem o 240GB iridium pro kosztem tańszej wersji GPU + rozważałem wybranie PHANTEKS Enthoo Pro M lub PHANTEKS Eclipse P400S.

Link to post
Share on other sites

@@3ndurek

PSU zamienię na Seasonic G-550, SSD jak piszesz na Iridium Pro + P400S. Co do samego GPU mam pytanie, ponieważ esc ma dużo negatywnych opinii, w morele trafiłem na 1080 w podobnej cenie, np.

Inno3D GeForce GTX1080

czy jest sens wybierać w/w GPU z morele, czy jednak postawić na ZOTAC z esc.

Edytowane przez Vergras
Link to post
Share on other sites

Na twoim miejscu zaczekałbym parę dni i próbował dorwać kartę na morelach. Kilka dni temu kupiłem https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1080-amp-8gb-gddr5x-256-bit-hdmi-dvi-3x-dp-box-zt-p10800c-10p-928004/ za 2329, a dzień później była wersja extreme 50zł drożej i palit gamerock premium za 2299. Teraz jest wolne, więc polecam się wstrzymać kilka dni i w środe/czwartek szukać okazji.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

@@takijeden, a teraz ten Zotac jest za ponad 2800 i tak to automat na morele wariuje.

 

Co do samego GPU mam pytanie, ponieważ esc ma dużo negatywnych opinii, w morele trafiłem na 1080 w podobnej cenie, np. Inno3D GeForce GTX1080

A który sklep ich nie ma ? ;)

Inno3D to taki egzotyk, z tego co się orientuję w tym modelu chłodzenie szału nie robi i lepiej dorzucić stówkę do Palita Jestream/Gamerock/MSI Gaming czy bardzo dobrego Gigabyte Aorus.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...