Skocz do zawartości

FIFA 15 pójdzie mi ?


Recommended Posts

siemanko ostatnio nabrałem ochoty na fife lecz chyba tylko na 15 ponieważ komputer nie pozwala na 16 czy 17 :/ dlatego tez chce mieć pewność że przynajmniej 15 mi pójdzie grę oczywiście będe kupował ale chce mieć pewność ze kasa nie pójdzie na marne... wiem komputer stary jak na te czasy :x

 

Procesor: AMD Phenom 9550 Quad-Core Processor 2.20GHz 4-rdzeniowy

Ram: 7GB

System: win 7 64 bit

Grafika: Radeon HD 5770 Series  1GB

 

Grafika nie interesuje mnie tylko chodzi o płynność gry ;)

Edytowane przez Matteo133
Link to post
Share on other sites

15 spokojnie i myślę że 17 też Ci ruszy na niskich powyżej 60 klatek, zresztą z fifą jest o tyle fajnie że są demonstracyjne wersje. Także ściągnij je sobie i przetestuj, będziesz mógł sam ocenić w którą Ci się lepiej gra i którą kupić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No i super, nie sądziłem że ten gruchot mój pociągnie te fife, wielkie dzięki za odpowiedź, tematu nie zamykajcie chciałbym poczytać opinie innych ludzi na ten temat ;)

 

Widziałem jak kolega grał na lapku w Fife 17 z jakąś niskonapięciową i5 oraz kartą geforce gt 840m i problemu nie było w rozdzielczości  1366/768. Grał na średnich czasami brakowało troche fps-ów, ale na low spokojnie śmigało. Twój komp jest wydajniejszy w grach więc nie powinno być problemu. Tak jak pisałem, najlepiej przekonaj się na własnej skórze  https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/fifa/fifa-17/standard-edition?searchString=fifa   i podziel się wrażeniami  :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...