Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Telewizor PANASONIC TX-L42E6E 42 cali + uchwyt ścienny

PANASONIC Telewizor TX-L42E6E

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azazell

Azazell
  • Bywalec

• 104 postów
  • Miejscowość:Szczecin

Napisano 13 sierpień 2017 - 09:48

Do sprzedania mam telewizor PANASONIC TX-L42E6E - 42-calowy FullHD 1920x1080. Wraz z telewizorem dołączam wszystkie akcesoria - pilot, okablowanie, oryginalny karton oraz uchwyt na ściane, który kupiłem w tamtym roku za około 150zł. Można nim obracać lewo, prawo i lekko w górę lub dół - jest bardzo wytrzymały i stabilny + łatwy montaż na ścianie. 

Telewizor jest zadbany w bardzo dobrym, wręcz perfekcyjnym stanie. Nigdy nie sprawiał mi problemów od strony technicznej. SMART TV użytkowałem sporadycznie, głównie służył mi do filmów, TV i gier wideo. Podłączałem do niego wiele różnych urządzeń - android box, steam link, dyski zewnętrzne (wymagają odpowiedniego formatu partycji), a także konsole PS3, Xbox i PlayStaion 4. W grach spisuje się bardzo dobrze, wręcz wzorowo - ma dość niski input lag - według fachowców jest na poziomie 30-33 ms - to jest naprawdę mało. Dlatego jest to telewizor doskonały do gier i nie tylko zresztą. Kupiłem go z 3-4 lata temu bodajże w 2013 roku. Niestety gwarancji już nie mam, ale na szczęście telewizor nigdy nie sprawiał mi kłopotów. 

Cena: 1300zl

Więcej informacji na stronie ogłoszenia --> https://www.olx.pl/o...99-IDnVSrO.html

#2 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 16060 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 11:52

2) Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartka musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających trwającą/aktualną aukcję w serwisie Allegro.pl. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odpakować sprzedawanego przedmiotu (jest nowy, plomby na pudełku), wystaw go na Allegro a w temacie podaj link do aukcji.

Xbox One X + elite + OLED LG B8 55"  //  HUAWEI MateBook D 15.6"

#3 Azazell

Azazell
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 104 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 15:33

Nio chętnie poprawię, ale kurcze jak wyedytować 1 post? W ogóle w edytorze nie widzę opcji by dodać pliki / załączyć je do postu. Jak to zrobić?

Użytkownik jacekgothic edytował ten post 13 sierpień 2017 - 16:44

#4 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 16060 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 16:44

Jak to zrobić?

Napisz kolejny post. 

#5 Azazell

Azazell
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 104 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 17:30

Tak ale jak wstawic obrazek w edytorze Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

#6 jacekgothic

jacekgothic
  • ❄️

• 16060 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 17:37

http://forum.benchma...fotki-na-forum/

#7 Azazell

Azazell
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 104 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 20:04

451a564b8d56498e.jpg

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PANASONIC, Telewizor, TX-L42E6E

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych