Skocz do zawartości

[K] Lenovo T5xx, i5, 4GB, 1600x900


Recommended Posts

Witam,

 

poszukuję laptopa do max. 600 PLN,

z modelu Lenovo T510/520 - może być bez zasilacza i bez systemu.

 

i5 (lub i3), RAM 4 giga (ewentualnie 2), matryca 15,6 (1600x900), dysk 320 (lub 250), grafika tylko zintegrowana, klawiatura qwerty pl.

 

Na allegro jest sporo poleasingowych, ale jednak wolałbym od osoby prywatnej - najlepiej z okolic woj. śląskiego (Tychy, Katowice... okolice)

 

:)

Edytowane przez sebao13
Link to post
Share on other sites

Powiem tyle, że nie ma się co bać kupna poleasingowego. Sam mam x230 za ~550pln klasy b, ale po za paroma uszkodzeniami fizycznymi (których i tak nie widać) i lekkich rozjaśnień na bokach matrycy, to nie mogę się do niczego przyczepić (no może do tego że był ładnie usyfiony w środku). Przeglądaj wszelkie oferty, bo możesz trafić jak ja, na perełkę w dobrej cenie (licząc że miałem w zestawie hdd+w7+4gb RAM).

Link to post
Share on other sites

Ja na allegro, ale też sprawdzałem OLX, tylko tam to głównie oferty pokroju "mamy 50 sztuk, każda ma swój numer i pierdyliard zdjęć". To gdzie ja kupowałem, to była zwykła aukcja, gdzie były opisane wady produktu i wyraźne zdjęcia tego. Dla mnie to brzmiało i tak lepiej, niż dokładać ~200pln to tego samego lapka, który wygląda nieco lepiej, bo matryce i tak mam zamiar wymieniać (ale to jeszcze nie teraz, są ważniejsze wydatki). No i do serii xx30 można spokojnie brać, gdyż te mają głównie wady kosmetyczne, co jest zazwyczaj opisane, seria xx40+ to już kruche badziewia, choć nie wiem jak te najnowsze się sprawują. A by sobie więcej o tym poczytać to warto zajrzeć na 4chan/g/ do katalogu i wpisać hasło thinkpad, będzie tam hiperłącze do angielskiej strony polecającej różne modele i firmy (od dual-core po 3-4 generacje, ale mój obecny isp-range ma bana na przeglądanie to nie podeśle :/).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...