Skocz do zawartości

Mała ilość fps w CS GO.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez CrisPell,

Recommended Posts

Cześć!

 

Mam problem z fps w cs go. Np: na serwerze lub na match makingu podczas strzelania się z kimś lub podczas jakiejś akcji z średnio 70-80 fps spada mi do poniżej 50-40 fps lub na botach gdy spotkam przeciwnika z 130 fps robi sie 60 fps i spada. Jeśli już nic by się nie dało zrobić to mogę coś wymienić do około 400 zł.

 

Rozdziałka w grze: 1024x768 black bars

 

Karta Gradiczna: AMD Radeon R7 Graphics https://www.techpowerup.com/gpudb/2532/radeon-r7-graphics

Procesor: AMD A10-7860K Radeon R7 12 Compute Cores 4C+8G

GB Ram: 8 GB 2x4 kostki

Win: 8.1

Link to post
Share on other sites

Lepiej powiedz co za potwór zasilacz tam masz. Bo jak widzę to jakiś gotowiec z marketu. I dopiero wtedy można coś dobierać.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

A to R7 to jakie konkretnie i z jaką pamięcią?? Chyba, że karta jest zintegrowana, a tak własnie wynika ze strony. Jeżeli tak jest to ilość FPS i tak jest powalająca. Generalnie trzeba włożyć kartę graficzną, dedykowaną.

Edytowane przez Damian47akaQcu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zmniejsz ustawienia na low , renderowanie wielordzeniowe masz odpalone ?

komendy uruchamiania masz ? jak nie to wpisz moje , powinny dać 50-70 fps

-novid  -nojoy +mat_queue_mode 2 +mat_vignette_enable 0 +cl_forcepreload 1 -refresh 144 -freq 144 -nodedx9 -tickrate 128

 

 

Na tak malej rozdzielczosci nawet nie zobaczysz przeciwnika. :rotfl:

Co ty pleciesz za durnoty ? 

Link to post
Share on other sites

Zmniejsz ustawienia na low , renderowanie wielordzeniowe masz odpalone ?

komendy uruchamiania masz ? jak nie to wpisz moje , powinny dać 50-70 fps

-novid  -nojoy +mat_queue_mode 2 +mat_vignette_enable 0 +cl_forcepreload 1 -refresh 144 -freq 144 -nodedx9 -tickrate 128

 

 

Słaby procek i grafika integra. Zasilacz nie znany. Tutaj nawet komendy nie pomogą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobrze że teraz pytasz na forum , bo te 2tyś za tego kompa to bardzo dużo zapłaciłeś  nawet kiedyś . Ja bym platformę wymienił , nawet na używaną . tyle że 400 to mało , chyba że dołożysz kasę ze sprzedaży starych części . Na początek i5 2400 jest dosyć tani i popularny tylko płyta droga . Resztę sprzedać i kupić za to kartę i zasilacz . W miedzy czasie będziesz miał i5 z integrą .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rozumiem ale komputer składał mi taki gość z PC Nova który sprzedaje i naprawa komputery. Opowiadał że w Wiedzminie będę miał nawet fps i ogólnie że będzie to komputer dla graczy... A gdybym kupił kartę graficzną Palit GeForce GT 740 1GB GDDR5 ? Zmieniło by to dużo?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Pierwsza i najważniejsza zasada o składanie komputera pytasz na forum. Ci pseudo znawcy z serwisów komputerowych potrafią tylko sprzedać to co im zalega, a nie to co w danym budżecie jest rzeczywiście dobre i opłacalne. Złożył ci padło co Wiedźmina właśnie na pewno nie pociągnie.

 

Jedynie co to szukać GTX660/7850 2GB + jakiś zasilacz Chieftec,Fortron 400/450W. Ale jeśli chodzi o typowo C'sa to wiele się nie zmieni. Bo ta gra siedzi na procesorze, a ten lekko mówiąc jest bardziej do zastosowań biurowych niż gier.

Edytowane przez CrisPell
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wymagać od sprzedającego to już raczej nic nie możesz , po prostu naliczył sobie sporą marżę . Pytając tu na forum koledzy pomogli by dobrać listę części a w sklepie z reguły składają to za free i dostajesz gotowy komputer . Twój na tą chwilę na tą chwile jest warty okło 1100-1200 zł jak byś chciał jeszcze raz kupić nowy taki . 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...