Skocz do zawartości

W co grać z dziewczyną? (coop)


Recommended Posts

Witam wszystkich,
Poszukuję fajnych gier do pogrania sobie z dziewczyną na PC.

Najlepiej żeby gry nie miały w sobie jakieś rywalizacji i były w miarę łatwe.
Już na swojej liście mam serie gier Lego, Rayman legends i Portal 2.

Przeglądałem inne forumy i tematy, ale nic innego "ciekawego" nie znalazłem, dlatego wszelkie propozycje mile widziane (szczególnie nowych gier nadchodzących o których może mało kto słyszał)

Dziękuję z góry za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Szachy...

 

Poszedł bym dalej, ale tak szczerze to poszukał bym gry planszowej jakiejś ciekawej.

Jeżeli chodzi o taki rodzaj gier to regularnie gramy w warcaby, bierki i jenga (jenge?).

 

 

Głównie chodziło mi o gry ala serie Lego i Rayman, że wystarczy obrócić ekran w stronę łóżka, zabrać pady i grać bez większego skupienia, po prostu spędzić razem dobry czas. Oczywiście chętny jestem też na nadchodzące gry/tytuły. (np. cuphead - jednak jeszcze trzeba będzie sprawdzić poziom trudności z tym)

Edytowane przez werywolf1
Link to post
Share on other sites
Gość paprykarz

Miałem na myśli relacje damsko - męskie i ciekawe oraz nie rzadko zabawne gry planszowe zamiast tego badziewnego eSzajsu. Mam kilka lat na karku, ale zawsze w towarzystwie to się najlepiej sprawdza. Ostatecznie szukać ciekawych oraz zabawnych w miarę prostych gier na kompa.

Link to post
Share on other sites

Tą pierwszą część zrozumiałem :-> Nie mam problemu ze znalezieniem ciekawych gier planszowych czy "czegoś innego", dlatego temat stworzyłem do "Gry na PC".

Pewnie jakieś fajne gry mi uciekły, bo teraz tyle wszystkiego wychodzi z tymi indie games itd. że 1/3 nie jest doceniana, a takie no man's sky kradnie całą uwagę...
 

 

Magicka jest świetna. 

Sprawdzę, dzięki za propozycje.

 

Heroes of Might and Magic

Niestety całkowicie nie ten styl szukamy, ale również dziękuję za propozycje. Co do Lego to już wymieniłem w początkowym poście.

Link to post
Share on other sites

Mi towarzysko nigdy nic nie zastąpi talii kart...

Jak napisałem wcześniej, szukam gier komputerowych. W karty rzadko gramy :/

 

"Pamiętaj dziewczyno, jeśli Twój mężczyzna chce dzielić z Tobą swoją ulubioną grę to bardzo cię kocha....albo potrzebuje healera"

Dokładnie :D

 

outland chyba ma coop

Sprawdziłem i ma, gra wydaje się spoko, podziękował.

 

Gears of war, Diablo 3 :)

Niestety gry zbyt "skomplikowane", no chyba, że ja mam wszystkich pozabijać itd. (strzelanki i rgp odpadają niestety). Szukam gier bardziej "casual", ale dziękuję za propozycje :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wormsy? Need for speed most wanted na pewno miał (ten stary) tryb dzielenia ekranu. Wormsy nie na pady raczej. Część moich koleżanek lubi pograć w PES-a/fifę, wystarczy dawać trochę fory i jak się nauczy coś strzelać, to będzie jej to frajdę sprawiało ;) 

Link to post
Share on other sites

Mortal Kombat, Rayman Origins/Legends, klasyczne Wormsy, Coliny od dwójki do 2005, oraz Dirt 3, PES/Fifa, Trine 1/2 bodajże obsługiwał także local coopa, Borderlands 2 (wymaga zewnętrznego programu, ale warto), Dead Island, Divinity Original Sin EE (jest local coop), Magicka, Painkiller Hell & Damnation, gry z serii LEGO (np. Lego LoTR/Star Wars), Speedrunners, Castle Crashers/Battleblock Theatre, Portal 2, Rocket League, Broforce, Metal Slug 3, Left 4 Dead 2 (wymaga moda) - to te w które ja grałem na local coop/splitscreen (i które pamiętam :P)

 

https://pcgamingwiki.com/wiki/List_of_Local_Multiplayer_Games - tu jest "stale" aktualizowana lista gier, w jakie można zagrać na PC w local coop/splitscreen

Edytowane przez Fanbooj
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich,

Poszukuję fajnych gier do pogrania sobie z dziewczyną na PC.

 

Najlepiej żeby gry nie miały w sobie jakieś rywalizacji i były w miarę łatwe.

Już na swojej liście mam serie gier Lego, Rayman legends i Portal 2.

 

Przeglądałem inne forumy i tematy, ale nic innego "ciekawego" nie znalazłem, dlatego wszelkie propozycje mile widziane (szczególnie nowych gier nadchodzących o których może mało kto słyszał)

 

Dziękuję z góry za pomoc.

Ori and Blind Forest  , ustawić na słabszy poziom i będzie mega frajda , polecam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...