Skocz do zawartości

Bootcamp testy z logiki


Recommended Posts

Cześć, czy orientujecie się jak wyglądają takie testy? Muszę zdobyć ponad 90% aby dostać dofinansowanie. Nie wiem czy warto w ogole próbować bo jednak to już spory % i być może tylko wybitni kończą z taką punktacją. Zrobiłem kiedyś na próbę jakiś test tego rodzaju i wiele z tych pytań było co najmniej na tyle dziwnych, że nie miałem pojęcia o co chodzi w nich chodzi.

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem kiedyś na próbę jakiś test tego rodzaju i wiele z tych pytań było co najmniej na tyle dziwnych, że nie miałem pojęcia o co chodzi w nich chodzi.

 

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie:

 

 Nie wiem czy warto w ogole próbować

Link to post
Share on other sites

No właśnie nie jestem tego taki pewien. Być może jednak te testy się różnią od tych typu "Na stole stoi szeregiem sześć szklanek. Trzy pierwsze są pełne, trzy pozostałe puste. Jak - poruszając tylko jedną szklankę spowodować, żeby pełne i puste stały na przemian?". Najlepiej gdyby wypowiedziały się osoby, które to rozwiązywały bądź wiedzą jak wyglądają takie prawdziwe testy przed przyjęciem na tego typu kurs.

Link to post
Share on other sites

skonczysz taki kurs czy co to ma byc i co ty z tego bedziesz miec? "kurs bystrzaka" w cv? :D

Wiedzę, którą normalnie sam musiałbym zdobywać kilkukrotnie dłużej niż na takim kursie. Poza tym po takim kursie podobno składane są też oferty pracy. Na początku wiadomo za jakiś "psi grosz", ale można to przeboleć, zdobyć doświadczenie i ruszyć dalej.

Link to post
Share on other sites

skonczysz taki kurs czy co to ma byc i co ty z tego bedziesz miec? "kurs bystrzaka" w cv? :D

Akurat takie kursy są prowadzone przez ludzi z branży i bardzo ułatwiają przebranżowienie. Nie traci się masy godzin na tonę problemów, tylko ktoś powie, jak zrobić tak, żeby było dobrze i dlaczego.

Edytowane przez Karister
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...