Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Bootcamp testy z logiki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 barpiw

barpiw
  • Dyskutant

• 241 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 15:31

Cześć, czy orientujecie się jak wyglądają takie testy? Muszę zdobyć ponad 90% aby dostać dofinansowanie. Nie wiem czy warto w ogole próbować bo jednak to już spory % i być może tylko wybitni kończą z taką punktacją. Zrobiłem kiedyś na próbę jakiś test tego rodzaju i wiele z tych pytań było co najmniej na tyle dziwnych, że nie miałem pojęcia o co chodzi w nich chodzi.
  • 0

#2 ernorator

ernorator
  • Zapaleniec

• 1105 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 06:44

yyyyyy

Użytkownik ernorator edytował ten post 08 sierpień 2017 - 08:48

• 0

i7 3770K@4,8ghz | Asus z77 SABERTOOTH | EVGA GTX 1080 FTW powerd by Fujipoly

Why do you deny me? Accept me and you will know that I am the only truth and the only way

#3 orbik

orbik
  • Nałogowiec

• 1530 postów
  • GG:6470978
  • Miejscowość:Kraków
  • 3DMark 06:-1

Napisano 08 sierpień 2017 - 09:17

Zrobiłem kiedyś na próbę jakiś test tego rodzaju i wiele z tych pytań było co najmniej na tyle dziwnych, że nie miałem pojęcia o co chodzi w nich chodzi.

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie:

Nie wiem czy warto w ogole próbować

• 0

#4 barpiw

barpiw
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 241 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 10:26

No właśnie nie jestem tego taki pewien. Być może jednak te testy się różnią od tych typu "Na stole stoi szeregiem sześć szklanek. Trzy pierwsze są pełne, trzy pozostałe puste. Jak - poruszając tylko jedną szklankę spowodować, żeby pełne i puste stały na przemian?". Najlepiej gdyby wypowiedziały się osoby, które to rozwiązywały bądź wiedzą jak wyglądają takie prawdziwe testy przed przyjęciem na tego typu kurs.

• 0

#5 Snack3rS7PL

Snack3rS7PL
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 19:34

Podpowiedź: myśl kreatywnie :)

• 1

#6 tijiv

tijiv
  • bQ

• 201 postów
  • Miejscowość:Kalisz

Napisano 09 sierpień 2017 - 23:48

skonczysz taki kurs czy co to ma byc i co ty z tego bedziesz miec? "kurs bystrzaka" w cv?:D

• 0

#7 barpiw

barpiw
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 241 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 12:42

skonczysz taki kurs czy co to ma byc i co ty z tego bedziesz miec? "kurs bystrzaka" w cv? :D

Wiedzę, którą normalnie sam musiałbym zdobywać kilkukrotnie dłużej niż na takim kursie. Poza tym po takim kursie podobno składane są też oferty pracy. Na początku wiadomo za jakiś "psi grosz", ale można to przeboleć, zdobyć doświadczenie i ruszyć dalej.

• 0

#8 Karister

Karister
  • Bywalec

• 92 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 10 sierpień 2017 - 15:51

skonczysz taki kurs czy co to ma byc i co ty z tego bedziesz miec? "kurs bystrzaka" w cv? :D

Akurat takie kursy są prowadzone przez ludzi z branży i bardzo ułatwiają przebranżowienie. Nie traci się masy godzin na tonę problemów, tylko ktoś powie, jak zrobić tak, żeby było dobrze i dlaczego.

Użytkownik Karister edytował ten post 10 sierpień 2017 - 15:52

• 1

#9 orbik

orbik
  • Nałogowiec

• 1530 postów
  • GG:6470978
  • Miejscowość:Kraków
  • 3DMark 06:-1

Napisano 10 sierpień 2017 - 16:59

Logicznego myślenia nikt Cie nie nauczy. Powiedzieć jak rozwiązać dany problem jest łatwo. Potem musisz sam myśleć nad bardziej złożonymi problemami.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych