Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Oneplus 5 czy Google Pixel 2?

oneplus google pixel

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Na jaki telefon się zdecydować? (7 użytkowników oddało głos)

Na jaki telefon się zdecydować?

1. Google Pixel 2 (4 głosów [57.14%])

Procent z głosów: 57.14%

2. OnePlus 5 (3 głosów [42.86%])

Procent z głosów: 42.86%

3. Inny (napiszę w komentarzu swoją propozycję i ją uzasadnię) (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Goście nie mogą oddawać głosów

#1 onek77

onek77
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 07:26

Cześć,

zastanawiam się nad zmianą telefonu. Mój obecny telefon - Google Nexus 5 od LG (D821) już swoje przeszedł i dość mocno prosi się o wymianę.

Od nowego telefonu oczekuję jak najmniejszej ilości bloatware'u, nfc, jak najczystszego androida i wsparcia z ramienia xda.

W tej chwili zastanawiam się nad OnePlus 5, jednak po głowie cały czas chodzi mi Google Pixel 2 (prawdopodobnie wersja XL, od LG) który będzie miał premierę dopiero za kilka miesięcy, a nawet nie ma pewności czy będzie jego oficjalna dystrybucja w Polsce.

Jakie jest Wasze zdanie?

Przemęczyć się jeszcze kilka miesięcy z obecnym telefonem i czekać co zaoferuje Pixel 2, czy wymieniać już teraz na OnePlus'a? A może podsuniecie mi jakiś inny telefon?

• 0

#2 piwot

piwot
  • Entuzjasta

• 506 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 12:30

Jak na moje nie ma na co czekać, do tego za pewne Pixel, na początku bedzie duzo droży od OP5, a co do dystrybucji w PL sie nie zapowiada.

• 1

CPU: AMD Ryzen 5 1600           GPU: GTX 1060           MOBO: Asus Prime B350-PLUS

RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB         SSD: GoodRam Iridium Pro 240GB           HDD: WD Blue 1Tb

PSU: Vero L2 Cooler: Fera 3           Case: Aquarius X70W

Monitor: BenQ XL2411T           OS: Windows 10

Pomogłem? Daj mi plusik, to nic nie kosztuje ;)
Oprogramowanie i strony www w infosun.pl

#3 Igoruss

Igoruss
  • ⏪⏸⏩

• 10444 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 18:26

Pixel nawet jak się pojawi to będzie kosztować ze 5k w Polsce. Jeśli chcesz jak najmniej blotware to zerknnij na smartfony od motoroli

• 0

Jak poprosić o pomoc w dziale "Telefony komórkowe"  //  Zbiór opinii o telefonach  //  Gwarancje, rękojmia, fvat marża - poradnik  //// Polecane obudowy (2019) // Polecane smartfony (2019)

Wielki test pendrive'ów i kart pamięci 2018  //  Zestawienie ekspertów forum benchmark.pl

Ryzen 5 1600X @4Ghz + Noctua NH-U14s ► MSI B350 Tomahawk ► Corsair Vengeance LPX 16GB @3333 ► EVGA GTX1070 SC2 ICX3.0 ► Crucial BX100 250GB + MX500 500GB + WD Bue 2
TB 

NZXT H500  ► Seasonic Focus+ Gold 550W  3x Deepcool RF120 ► Asus VG279Q ► Asus Xonar D1 + Arcus TS40 + Pioneer A450r ► Razer DA Elite ► Roccat Ryos TLK pro ► tel Xiaomi mi mix2

#4 Lanku

Lanku
  • Amator

• 25 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 01:56

Inne smartfony mogą nie wchodzić w gre, jeśli chcesz podzespoły z najwyższej półki, dodatkowo pixel swoje na pewno będzie kosztował. Moim zdaniem bierz Oneplus, a jeśli będziesz miał problemy lub Ci nie podejdzie, zawsze dzięki polityce firmy możesz telefon zwrócić w rozsądnym czasie.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oneplus, google, pixel

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych