Skocz do zawartości

Wiedzmin 2 - ultrapanorama, problem.


Recommended Posts

Witam.  Panowie mam problem  z Wiesiem 2.  Proszę o pomoc w następującym temacie.   Czy wiecie co zrobić aby ustawić obraz w grze w formacie  21:9  tzw ultra panorama i rozdzielczości  2560x1080  ?        W oryginalnym menu gry można taką rozdzielczość ustawić jednak nie w formacie  21:9.                      Pisałem do Redów  ale ich pomoc była że tak powiem żadna. Natomiast na YouTube  można znaleść filmy nagrane z tej gry w tym właśnie formacie. Czyli można, pytanie - jak ?

Link to post
Share on other sites

    Kolego dziękuję za pomoc.                                                                                                                                                                            Jednak proszę Cię jeszcze - gdybyś był tak dobry i wyrozumiały - o łopatologiczne wyjaśnienie krok po kroku jak Widescreen Fixer zainstalować poprawnie.          Po rozpakowaniu i zainstalowaniu  Wiesiek nie uruchamia się.                                                                       A i jeszcze jedno.  W ustawieniach tego programu nie zauważyłem formatu  21 : 9 i z tego co widzę to program ten pozwala na wyświetlanie obrazu na dwóch lub trzech monitorach.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...