Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

[S] NZXT H440 - High-endowa obudowa dla każdego !

NZXT H440

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 fuckyPT

fuckyPT
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 18:03

Witam, jako iż ostatnio wyrwałem w całkiem dobrej cenie PHANTEKS Enthoo Evolv, postanowiłem sprzedać moją byłą, poczciwą obudowę jaką jest NZXT H440 w kolorze BLACK-RED. 
Co mogę więcej powiedzieć, stan obudowy oceniam na bardzo dobry, była regularnie czyszczona gdyż siedziały w niej naprawdę mocne podzespoły. 
Jest to jedna z lepszych obudów polecanych na rynku w cenie ~520 zł. 
Nie będę się więcej rozwodził nad tym produktem, służyła mi dobrze przez 8 miesięcy i gdyby nie to iż wyrwałem w dobrej cenie Phanteks'a pewnie nadal bym ją używał. Polecam ją każdemu, jak i mniej wymagającemu użytkownikowi jak i temu co wymaga troszkę więcej. Bez problemu obsłuży ona chłodzenie wodne jak i górnolotne chłodzenia powietrzne. Jest to także obudowa dla osób którzy cenią sobie cichą pracę komputera, ponieważ jest ona specjalnie wyciszana.
Pytania proszę zostawiać w komentarzach lub PW/.
Standardowo do obudowy dorzucam 2 wentylatory oryginalne.
Cena do małej negocjacji.
Pozdrawiam.

Moja cena to 370 zł + kw. = 384 zł, możliwy odbiór osobisty jak i wystawienie produktu na allegro. Wysyłka będzie zabezpieczona w 100% i dotrze do odbiorcy w stanie nienaruszonym - w tym już moja głowa.

Zdjęcia obudowy: 

1.9772fe22a95d2ee2med.jpg

2.e9e14ee8860e5e3bmed.jpg

3.a3632cbaff8ef957med.jpg

4.d5c78512a8b792d2med.jpg

5.2da62f1e69bc0737med.jpg

Nie na każdym zdjęciu jest mój nick z forum, ponieważ mocno teraz świeci słońce więc zrobiłem 1 zdjęcie z nickiem reszta bez jednak jest mój charakterystyczny dywanik na którym stoi obudowa :)
Kontakt poprzez PW lub OLX.

link do mojej aukcji na OLX'ie : https://www.olx.pl/o...99-IDnMulC.html

Wiecej informacji możecie dowiedzieć się państwo z tego linku : 

lub, z tego:

#2 fuckyPT

fuckyPT
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 8 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 12:54

@UP nowa cena 280zł+ kw.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: NZXT, H440