Skocz do zawartości

[S] NZXT H440 - High-endowa obudowa dla każdego !


Recommended Posts

Witam, jako iż ostatnio wyrwałem w całkiem dobrej cenie PHANTEKS Enthoo Evolv, postanowiłem sprzedać moją byłą, poczciwą obudowę jaką jest NZXT H440 w kolorze BLACK-RED. 

Co mogę więcej powiedzieć, stan obudowy oceniam na bardzo dobry, była regularnie czyszczona gdyż siedziały w niej naprawdę mocne podzespoły. 

Jest to jedna z lepszych obudów polecanych na rynku w cenie ~520 zł. 

Nie będę się więcej rozwodził nad tym produktem, służyła mi dobrze przez 8 miesięcy i gdyby nie to iż wyrwałem w dobrej cenie Phanteks'a pewnie nadal bym ją używał. Polecam ją każdemu, jak i mniej wymagającemu użytkownikowi jak i temu co wymaga troszkę więcej. Bez problemu obsłuży ona chłodzenie wodne jak i górnolotne chłodzenia powietrzne. Jest to także obudowa dla osób którzy cenią sobie cichą pracę komputera, ponieważ jest ona specjalnie wyciszana.

Pytania proszę zostawiać w komentarzach lub PW/.

Standardowo do obudowy dorzucam 2 wentylatory oryginalne.

Cena do małej negocjacji.

Pozdrawiam.

 

Moja cena to 370 zł + kw. = 384 zł, możliwy odbiór osobisty jak i wystawienie produktu na allegro. Wysyłka będzie zabezpieczona w 100% i dotrze do odbiorcy w stanie nienaruszonym - w tym już moja głowa.

 

Zdjęcia obudowy: 

 

1.9772fe22a95d2ee2med.jpg

 

2.e9e14ee8860e5e3bmed.jpg

 

3.a3632cbaff8ef957med.jpg

 

4.d5c78512a8b792d2med.jpg

 

5.2da62f1e69bc0737med.jpg

 

Nie na każdym zdjęciu jest mój nick z forum, ponieważ mocno teraz świeci słońce więc zrobiłem 1 zdjęcie z nickiem reszta bez jednak jest mój charakterystyczny dywanik na którym stoi obudowa :)

Kontakt poprzez PW lub OLX.

 


 

Wiecej informacji możecie dowiedzieć się państwo z tego linku : 

 


 

lub, z tego:

 


Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...