Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,
Prosze o pomoc, ponieważ nie znam sie za bardzo na podzespołach.

Ze starego komputera mam karte dzwiękową, napęd dvd i pare kostek ram :P zestaw może być do podkręcania, bądź też bez niego bo i tak nigdy tego nie robilem i nie wiem czy bede potrzebował. W przyszłości planuje dokupic dysk ssd.
Zależy mi na tym by gry chodziły na ultra bez scin :)jeśli macie coś używanego to też bym rozważył jeśli trafi sie perełka. Popatrzyłbym na olx, no ale co ja moge znalesc nie majac pojecia o podzespołach  :D

a i jeszcze dodam ze mam juz windowsa

Edytowane przez siwykuba
Link to post
Share on other sites

Co dokładnie ?

 

x2 ddr2 2gb :D nie wiem czy sie przydadzą, kupilem je z 6 lat temu :D

karta dzwiekowa to creative sound blaster jak dobrze pamietam

a dvd jak to dvd :P nie wiem dokladnie nawet jakie to jest.

 

 

Jakiego ?

 

windows 10

 

 

Jakie gry ? Pod jaki monitor ?  

a moge spytac co ma do tego monitor ? :P Akurat ten co mam ma z 8 lat, oczywiscie w przyszlosci planuje zakup nowego monitora.

głównie gram w cs go. Zwykły laik zaraz powie, ze do cs go nawet za 500 zł komputer kupie. Natomiast prawda jest troche inna. Gram w csa gdzieś od 13 lat. Teraz gram tak w pół zawodowo i potrzebuje kompa który wycisnie z tej gry jak najwiecej fps. Na takim sprzecie za 3k mozna smiało wyciągnąć 500 fps. Realnych czy nie, nie ma różnicy. Różnica jest gigantyczna, odczuwalna oczywiscie tylko dla profesionalnych graczy ktorzy dostrzegają kazdy detal.

Oczywiście chciałbym sprawdzić jakies przyszłe nadchodzące gry. No i taki wiedzmin 3 czy GTA V na ultra też mógłby śmignąć :P

Link to post
Share on other sites

 

 

Grasz profesjonalnie na 8 letnim monitorze? Gratuluję, bo teraz wszyscy mają 144Hz lub nawet 240Hz, nieźle się trzymasz :o

Jeżeli mówisz prawdę to rozważ na poważnie zakup takiego monitora.. różnica jest, szczególnie w takiej grze jak CS:GO

 

// Nie cytuj posta pod postem // 3ndurek

Edytowane przez 3ndurek
Link to post
Share on other sites

Grasz profesjonalnie na 8 letnim monitorze? Gratuluję, bo teraz wszyscy mają 144Hz lub nawet 240Hz, nieźle się trzymasz :o

Jeżeli mówisz prawdę to rozważ na poważnie zakup takiego monitora.. różnica jest, szczególnie w takiej grze jak CS:GO

240hz to bujda :P swoją drogą gdzie napisałem że gram profesionalnie ? pół profesionalnie to nadal daleko :P

Oczywiscie że monitor to podstawa :) tym bardziej w grach fps gdzie 144hz robi diametralną różnice.

Lecz nadal prosiłbym o skupienie sie na komputerze, a monitor przyjdzie z czasem :P

Link to post
Share on other sites

1 x  Intel Core i5-7400 /3.0GHz, 6MB, BOX, LGA1151/ 1 x  AsRock H110M-DGS R3.0 /intel H110, DDR4, LGA1151/ 1 x  Crucial 8GB 2400MHz CL16 Ballistix Sport LT SILVER 1 x  Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 1 x  Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny 1 x  SilentiumPC Regnum RG2 (Pure Black) 1 x  Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB DDR5 192bit (1797/8008)

 

 

~3040zł

Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Tutaj masz zestaw z i5 na płycie H110 z 8GB RAM na start w jednej kości pod rozbudowę w przyszłości, zasilacz dc/dc 80+ bronze z 5-cio letnią gwarancją oraz GTX 1060 6GB od Gigabyte WF2 OC.

 

 

 

Zależy mi na tym by gry chodziły na ultra bez scin

 

 

głównie gram w cs go

wat, to zestaw jest pod gry w ultra czy pod CSa bo jak pod CSa to mozna pojsc w OC i5-6402p. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...