Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z Razer Blackwidow X chroma

Razer Problem Pomocy Razer Blackwidow Blackwidow X Blackwidow X chroma Chroma POMOCY

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 BeRoo

BeRoo
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 15:01

WItam, od ponad pół roku posiadam klawiaturę razer Blackwidow X chroma, lecz ostatnio grając w league of legends doznałem blue screena, po włączeniu komputera wywaliło mi Biosa, użyłem opcji "save changes and exit" tak jak zwykle (dodam że nic w tym biosie nie robiłem oprocz kliknięcia tej opcji), po włączeniu komputera klawiatura się świeciła na tenczowy zmieniający sie kolor (tak jak być powinno) jednak po kliknięciu w klawiature zmienił się tryb podświetlenia a sama nic nie pisała. Po dosłownie chwili klawiatura wróciła sama z siebie do pierwotnego podświetlenia, dodam że razer synapse nic nie pomaga, nie moge zminić profilu ani trybu oświetlenia, podłączałem klawiature do komputera siostry, lecz także ten sam problem. Błagam o pomoc.

• 0

#2 kory2

kory2
  • Entuzjasta

• 562 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 16:37

Gwarancja.
  • 0

i7 4790k , ASROCK Z87 EXTREME 4 ,Zotac hybrid 1080 8gb ,4x8 GB Corsair Venegace 1666mhz, Corsair RM750 Gold, Ssd Corsair LX 256GB, Hdd WD Black 1TB, Corsair Carbide 330R, Noctua nh-u 14s

#3 BeRoo

BeRoo
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 18:31

Gwarancja.

Gwarancja nie jest możliwa, klawiatura była rozkręcana. Może jakiś inny pomysł?

• 0

#4 133699

133699
  • 408 postów
  • Miejscowość:Kielce/Bielsko-Biała

Napisano 06 sierpień 2017 - 19:29

Wywal shitowe Synapse 2.0 + spróbuj ją podłączyć bez podświetlenia (czyli bez jednego usb chyba). Klawiaturę czyściłeś po zalaniu? 

• 0

Dell Precision M4700 | i7 3920 Extreme EditionQuadro K2000M OC | 10GB DDR3 | SSD 256GB

https://allegro.pl/u...d133699?order=m

#5 BeRoo

BeRoo
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 21:48

Wywal shitowe Synapse 2.0 + spróbuj ją podłączyć bez podświetlenia (czyli bez jednego usb chyba). Klawiaturę czyściłeś po zalaniu? 

Klawiatura po zalaniu była w 1000% sprawna przez okres ponad 2 miesiecy. Klaiwatura ma jedno USB i nie wiem czemu miałbym się pozbywać synapse, Może jakies inne pomysły ? ;( (dodam że była czyszczona)

Użytkownik BeRoo edytował ten post 06 sierpień 2017 - 21:53

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Razer Problem Pomocy, Razer, Blackwidow, Blackwidow X, Blackwidow X chroma, Chroma, POMOCY

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych