Skocz do zawartości

Problem z nowym gtx 1050 - ekran nie reaguje


Recommended Posts

Witam,

Dzis przyszla do mnie nowa karta graficzna msi gtx 1050 gaming x. Po podlaczeniu karty wszystko dzialalo lecz chcialem zrobic format komputera. Po przeinstalowaniu systemu ekran byl czarny i nie chcial sie wlaczyc. Problem ten rozwiazalem odpinajac nowa karte i robiac kolejny format na zintegrowanej grafice. Po zrobieniu formata podpialem znow nowa karte i wszystko chodzilo, zaczalem instalowac sterowniki i nagle komputer sie wylaczyl (prawdopodbnie aktualizacje windows). Po ponownym uruchomieniu ekran znow byl czarny i nie dzialal. Ogolnie gdy nowa karta jest odpieta i podlaczam do integry to wszystko dziala, po podpieciu karty ekran jakby nie reaguje. Karta do monitora jest podpieta za pomoca przejsciowki hdmi - vga.

 

moj zestaw:

procek amd a10 7870k

ram hyperx fury 8gb 1866mhz jedna kosc

mobo asrock fm2a88x extreme 4+

zasilacz antec vp500

hdd western digital caviar blue

 

Prosze o pomoc

Link to post
Share on other sites

W niczym nie zaszkodzi..

ok sprobuje

po instalacji sterownikow i ponownym wlozeniu karty do komputera nie dziala ani obraz ani mysz i klawiatura tzn nie swieca sie

Wyciaglem karte i wyczyscilem cmos na plycie glownej ale nadal nie ma ani ekranu ani myszki i klawiatury 

Edytowane przez wujotx
Link to post
Share on other sites

Pogubiłem się...Na integrze masz obraz a na karcie nie ?

teraz wyjalem jeszcze baterie na 5 min, ogolnie teraz nie mam obrazu ani na integrze ani na karcie i dodatkowo nie swieca mi sie myszka i klawa na usb

po odpieciu dysku hdd i wlozeniu nowej karty wszystko dziala zarowno bios jak i urzadzenia... o co chodzi ?

 

edit; chwile podzialalo bez hdd i znow czarny ekran

Edytowane przez wujotx
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...