Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Kupiłem słuchawki game-zone Thunder 7.1 i wejście jest niestety na usb. Dźwięk chociażby w csie zachowuje się nienaturalnie, czasami nie słyszę kroków zaraz koło mnie czy gdzieś dalej, a koledzy z drużyny słyszą je normalnie. Moje krótkie ale treściwe pytanie brzmi: Czy jest (a jak jest to gdzie mogę je kupić) adapter z usb na wyjście 2x mini jack 3,5 mm słuchawki i mikrofon? Przewertowałem internet ale znalazłem jedynie przejściówkę z 1x mini jack na 2x mini jack ale wtedy musiałbym dodatkowo kupować adapter z usb na jeden mini jack i nie wiem czy to nie sprawi dodatkowych niedogodnień z dźwiękiem. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :) 
Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie ma takich przejściówek bo takie słuchawki na USB maja wbudowany (podłej jakości) DAC (przetwornik cyfrowo analogowy inaczej mówiąc karta muzyczna). Do słuchawek z komputera wędruje sygnał cyfrowy potem gdzieś na pilociku albo już w samych słuchawkach masz układzik który zamienia sygnał cyfrowy na dźwięk. Jedyne co możesz zrobić to próbować powyłączać wszelkiej maści usprawnienia w oprogramowaniu tego ustrojstwa. Ustaw je na stereo i bez żadnych usprawnień virtual 7.1, pogłosów czy innych cudów na kiju.

Edytowane przez kombajn
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Może tak może nie. Pozostaje sprawdzić. Względnie zadanie dla majsterkowiczów otworzyć słuchawki, wywalić w diabły DAC przylutować normalny kabel z wtyczką 3,5 mm. Ale tak jak mówi cooger skopanej konstrukcji komory akustycznej słuchawek (nawet w tak inwazyjny sposób) się nie przeskoczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...