Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Poszukuję tabletu graficznego

tablet graficzny grafika

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 zeikor11

zeikor11
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 12:54

Witam

Poszukuję tabletu graficznego do max 300 zł. Jestem amatorem w kwestii tego sprzętu, jak i tworzenia grafiki na komputerze, ale chcę się nauczyć. 

Ogólnie potrzebuję go do rysowania mniej i średnio zaawansowanych rzeczy. Z tego co czytałem, wszyscy polecają wacom intous pen s, ale nie mogę nigdzie znaleźć dostępnej sztuki. 

Pozdrawiam

• 0

#2 Qdyn ek

Qdyn ek
  • Entuzjasta

• 614 postów
  • Miejscowość:Nowy Sacz

Napisano 30 lipiec 2017 - 14:48

Tablety możesz brać używane im się nic nie dzieje jeżeli mechanicznie ich nikt nie uszkodził.

Sam miałem Wacoma Intuos 480 z piórkiem kupiłem w 2014 za 220zł( niektórzy proponowali zniżki, wystarczył skan legitymacji bodajże ) Sprzedany rok temu za 190

Od siebie dodam że sterowniki są słabe a przynajmniej były, potrafiły psuć się co 2 tygodnie, więc jak zrobisz sobie jakieś ustawienie rób screen żeby potem nie eksperymentować. W biedrze często były też tablety i ludzie nie narzekali na jakość, do podstawowej obróbki zdjęć czy szkiców każdy tablet się sprawdzi bo nie używasz dużych połaci 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tablet graficzny, grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych