Skocz do zawartości

TV do 2000-2500 (specyficzne wymagania)


Recommended Posts

Aktualnie stoję przed wyborem TV. Samej telewizji nie oglądam, aczkolwiek telewizor jest podłączony pod PC przed HDMI.

 

Główne zastosowanie:

 

-przede wszystkim filmy / seriale puszczane przez PC (Netflix, YT, cda)

-od czasu do czasu FIFA (multi przez internet lub "fizyczne" multi ze znajomymi)

-czasami YouTube z bajkami dla dzieciaków (przydałoby się SmartTV, ponieważ nie zawsze chce mi się włączać PC dla 20-minutowej bajki)

-rzadko Xbox 360'tka bądź PS2 w przypływie starych wspomnień

 

Wymagania:

-nie ukrywam, że od zawsze marzył mi się telewizor na całą dostępną ścianę, mam tam ~125 cm do okna (ściana, okno, ściana), więc 50-55 cali?

-sprawnie działające SmartTV (o ile jest to możliwe w tej kwocie)

-przynajmniej 3xHDMI

-bardzo kusi mnie 4k

 

Pokój mam dość spory (~30 m2), a TV będzie powieszony nad kanapo-łóżkiem, więc oglądać będę z odległości 2-2,5m. Pomieszczenie jest solidnie oświetlone, gdyż jedno okno znajduje się obok TV, a jest od boku. Ze względu na układ pokoju, nie ma możliwości zmiany miejsca na telewizor.

 

 

4k i 55 cali to mój kaprys, a będzie to miało spory wpływ na mój wybór. Gdyby nie było to problemem, to prosiłbym o dobranie mi takowego telewizora nawet kosztem jakości obrazu(najmniejsze zło),a ponadto przedstawienie "sensownej" opcji w tym budżecie (wielkość&rozdzielczość). Bliżej mi do niższej kwoty z mojego budżetu, gdyż ze studenckiej pensji ciężko wykrzesać dodatkowe miedziaki, ale jeśli będzie trzeba, to pomyślę nad czymś z górnej granicy (2500 jest już praktycznie nieprzekraczalne). 

 

W skrócie prosiłbym o propozycję TV "kaprysowego" z dolnej i wyższej części budżetu oraz TV "optymalnego" z przedziału 2000-2500 zł.

Edytowane przez kielbasior
Link to post
Share on other sites

Nie znajdziesz za 2k 4k w 55 calach. Za 2,5k znajdziesz, ale żaden nie jest warty polecenia, możesz odpalić każdy sklep internetowy, wpisać parametry i wyskoczą ci Sharpy i inne vestele, lub co gorsza LG.
Najtańsze "pasujące" do twoich wymagań w 55 calach 55k5572/5600.

Z 49/50 będzie ku6400/6450/6470, często są do 2,5k. 
Taniej masz jeszcze ku6000/6072 oraz 5572 w 49 calach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...