Skocz do zawartości

Komputer + monitor do gier, internetu - 6800 zł


Recommended Posts

Cześć,

Obecnie mam starego laptopa i w związku z przeprowadzką planuję zrobienia własnego kącika gier i zabaw. Moje wymogi:

 

  •  Zastosowanie komputera: rozrywka, gry(World of Tanks, Wiedźmin po trochu wszystkiego), praca(Word, Excel, przeglądarka)
  •  Maksymalna kwota: 6500-6800 zł
  •  Kiedy zamierzam kupić komputer?: do końca lipca muszę puścić zamówienie
  •  Których części potrzebuję: cała buda + monitor(24-27" raczej FHD)
  •  Czy będę podkręcać sprzęt?: tak zdecydowanie(chłodzenie powietrzem)
  •  Rozdzielczość mojego monitora i model: brak, myślę, że 1000 zł to max na w miarę uniwersalny monitor(trochę Excela trochę gier)
  •  Specjalne wymagania: szybki SSD(min. 256GB), wyciszona, prosta obudowa, WIN10 Pro OEM
  •  Części z poprzedniego komputera (konkretne modele): brak
  •  Własna propozycja zestawu: brak(nie bardzo się orientuję w nowym sprzęcie, nie chcę wklejać głupot)

 

Jak wyżej, szukam uniwersalnego, mocnego sprzętu do rozrywki i pracy. Może uda się zmieścić w budżecie 16GB, SSD NVMe? 

Link to post
Share on other sites

1 x Intel Core i5-7600K /3.8GHz, 6MB, LGA1151, BOX/1 x MSI Z270 Tomahawk /intel Z270, LGA1151/1 x Palit GeForce GTX1070 JetStream 8GB DDR5 256bit (1683/8000)1 x SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v21 x SilentiumPC Pax M70 Pure Black (b/z)1 x Corsair CX550M 550W 120mm Bronze Semi-Modularny1 x DELL U2412M (16:10, IPS, 8ms, DP/DVI, USB, pivot)1 x Corsair 8GB (2x4GB) 3000MHz CL15 Vengeance LPX1 x GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC1 x Microsoft Windows 10 Pro OEM 64Bit PL

6808zł
 
SSD 240GB SATA/AHCI wraz z 8GB RAM oraz GTX 1070 z cichym i pólpasywnym układem chłodzenia od Palita. Całość zamknięta w wyciszonej obudowie z piwnicą, w komplecie trzy 120mm wentylatory z kontrolerem obrotów, do tego zasilacz na przetwornicy DC-DC z zapasem mocy i 5 letnią gwarancją. Ponadto dość dobre szkiełko 24" w proporcji 16:10 na matrycy IPS z regulacją wysokości
Brakuje HDD na dane. W tym budżecie przy nadal nadal wyższych cenach GPU szału nie ma.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...