Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Podkładka pod Zowie EC2-A

zowie ec2-a podkładka gaming podkładka zowie podkładka pod mysz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 skmarcin

skmarcin
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 18:00

Witam

Mam zamiar kupić podkładkę pod mysz Zowie EC2-A w budżecie do 90zł. Interesują mnie rozmiary L i XL pod lowsens. Zastanawiałem się nad SS QcK+ ale słyszałem że jest słabo wykonana i po 6 miesiącach do wyrzucenia oraz nad Roccat Taito ale ponoć jest bardzo miękka. Proszę o jakieś inne propozycje. Co sądzicie o HyperX Fury Pro L ?

• 0

#2 wandal

wandal
  • 1337

• 184 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 23:17

QcK+ jest dobrze wykonany. Wszystkie swoje podkładki piorę raz na kilka miesięcy, bo jak wiadomo, brudzą się. Po około roku i kilku praniach zaczął się delikatnie odklejać jeden z narożników, nic poważnego. Poza tym mata jak nowa.

Rzuć okiem na QcK Limited oraz QcK+ Limited (zależnie od tego, który rozmiar bardziej Ci odpowiada). Lepsza jakość wykonania oraz trochę inna powierzchnia podkładki - wydaje się minimalnie szybsza od standardowej wersji. Używam QcK+ Limited z EC2-A przy 800 dpi, jest idealnie.

Spoiler

• 0

#3 bozydar.ciemiaczko

bozydar.ciemiaczko
  • Gaduła

• 258 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 07:32

Jeśli chcesz bardzo dobrej podkładki za przyzwoitą cenę, to bierz M12 Maxi. Chyba jedna z najlepszych podkładek jeśli chodzi o stosunek jakość/cena. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zowie ec2-a, podkładka, gaming, podkładka zowie, podkładka pod mysz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych