Skocz do zawartości

Komputer do gier 5000-5200


Recommended Posts

Witam.

 

Przyszedł czas powrotu do PC po romansie z konsolami, niestety totalnie wypadłem z rynku dlatego proszę o pomoc.

  • Zastosowanie komputera :Jak w opisie, gry, sporo nowości pewnie mnie zainteresuje, czasem zagram w jakieś FPS, Wiedźmin 3 i inne nowości z CD Projektu, rożne strategie pokroju Cywilizacji
  • Maksymalna kwota : 5200(Ale to już z monitorem i systemem) Maksymalnie jak naprawdę będzie warto dorzucę z 200zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Mam czas, ale nie później niż około 10 października, wydaje mi się, ze przy obecnych cenach grafik warto czekać.
  • Których części potrzebuję : Wszystko, wraz z monitorem(chyba wystarczy jakiś zwykły bez 144hz skoro FPS to tylko dodatek do rozrywki)+System operacyjny+Może jakiś tani napęd, bardzo rzadko korzystam z płyt ale może lepiej żeby jednak był.
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nigdy tego nie robiłem, jednak jeśli to nic trudnego to czemu nie, mogę spróbować, chociaż domyślnie załóżmy, że nie będę tego robił.(To nie ma chyba aż tak dużego znaczenia przy składaniu?)
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Full HD i więcej wymagań nie mam
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak.
  • Własna propozycja zestawu :https://scr.hu/M1DqD2
  • Cóż nieco chyba za ambitna ta propozycja...bo w cenie 1200zł trzeba upchnąć system, SSD i monitor wiec raczej niemożliwe.
Link to post
Share on other sites

Propozycja lipa, Procek z K a płyta bez OC plus obowiązkowe chłodzenie CPU bo z prockami K nie ma boxa.

Jak zrobimy zestawienie to trzeba kupować bo ceny do października to z milion razy się pozmieniają.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...