Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie podniecałbym się tymi wzmakami mobilnymi, szału w parametrach nie ma więc i pewnie gra tak sobie. SAP-8 miałem okazję odsłuchać i to było bardzo fajne urządzenie, sensowna moc i klasa A. Z FX01 myślę że grałoby doskonale. Przy cenie 250pln za wzmak i powiedzmy 150-180 za DAC to obawiam się, że nie da się lepiej ani w tym budżecie, ani w 2x większym... a nawet 3x. I piszę to z pełną świadomością.

Link to post
Share on other sites

No za sapa 60 ojro + dostawa, więc te 300 zł :D

A możesz mi kombajn zdradzić jak to jest, że na amazonie ten sap kosztuje 60 ojro, a w  innych sklepach 100+?

Szkoda, że złoty jest, ale chyba się pośpieszę z tym zakupem, bo to jakieś promo jest czy co :o

Link to post
Share on other sites

coogar w dwa razy większym budżecie możesz wziąć SMSL Sanskrit 6 (100 euro z amazon) + SMSL VMV VA2 (133 euro z amazon)

https://www.amazon.de/SMSL-SANSKRIT-6-BLACK-Audio-Decoder/dp/B00SY9RBOM/

https://www.amazon.de/SMSL-Desktop-Tragbarer-Kopfhörerverstärker-Silber/dp/B06XDKWP71

 

Nie sądzę, żeby zagrało lepiej, jedyny plus to TOSLINK. Gdybym miał wydać 233EUR co daje ~1000pln to już bym nie szedł w takie wynalazki.

Link to post
Share on other sites

 

 

A możesz mi kombajn zdradzić jak to jest, że na amazonie ten sap kosztuje 60 ojro, a w  innych sklepach 100+?

Najprawdopodobniej działa to w ten sposób że Amazon zamawia u producenta np 5 tysięcy sztuk na całą Europę a sklepik internetowy może z 5 sztuk.

P.S. Na Amazonie przy zakupach powyżej 29 euro wysyłka jest gratis chyba że zaznaczono inaczej.

Link to post
Share on other sites

Dobra, to biorę wzmacniacz, a z dac'iem może dogadam, żeby mi kupili i przy okazji mi przywiozą (oszczędność pełną parą :D )

Póki co sam wzmacniacz będzie chodził na integrze, podejrzewam, że i tak będzie już lepiej, bo jak to integra, napędzić słuchawki to jakiś dramat.

 

AMP zamówiony. DAC prawdopodobnie dotrze do mnie we wrześniu.

Dzięki za info z dostawą.


Hmm.. a może jakiś inny dack do 50euro gdzie by była jakaś tańsza wysyłka? Nawet do wuaszka 10 ojro wysysyłka.
Albo na alie jak znajdę to zamówię z Chin. 20 euro za przesyłkę czegoś takiego to przegięcie :D Edytowane przez neckol
Link to post
Share on other sites

Aa dobra, już o te kilka euro nie chodzi. Wolę pewniaka.

Chodziło mi o to, że mogę voś nawet dołożyć, jeśli by było w PL

No chyba, że ye fx01 jest wart tych 50 euro :)

Edytowane przez neckol
Link to post
Share on other sites

No się zachwycają, ale ja nie mam takiej wiedzy o dostępnym sprzęcie, żeby stwierdzić, czy nie ma czegoś lepszego w kwocie do 60 ojro w PL :D Opis jest śliczny.

Do niemiec wysyłka 10, a do polski 21, więc już bym chyba jednak nie kombinował z wysyłką wtedy, bo to tylko zawracanie du*y za 50 zł

Link to post
Share on other sites

Cholerka, duży skok cenowy, ale jest ciepły co by mi odpowiadało.

 

https://pl.aliexpress.com/store/product/USB-DAC-2017-Newest-FX-Audio-FX-01-Mini-Sound-Card-Audio-Decoder-Sampling-Rate-Display/3000055_32816912920.html

 

To jest to samo co z Ftancji? W jednym jest PCM5102, a w drugim znowu PCM5102A.. 

 

Jak to nie jest to samo, to sobie DAC'a odpuszczę na chwilę i zobaczę jak mi wyjdzie z funduszami.


Znalazłem też coś takiego 

https://www.ceneo.pl/33088042;pla?se=GbURRsztAQDgF_sL7VDiEqU3m_HZ5_bB&gclid=EAIaIQobChMI_oHg0Zmq1QIVzcmyCh2SbgkNEAQYAiABEgJtDPD_BwE#tab=spec

Niby też dobrze gra, tylko jak do cholipki podłączę to do PC? :D

O niby jest na USB.. hmm
Jednak usb jest do zasilacza. Nie ma sygnału po usb :/

Edytowane przez neckol
Link to post
Share on other sites

Ten z Aliexpress to taki sam ale łapie cie vat i cło (cena powyżej 22 euro)wiec albo będzie kosztować tyle co napisali albo dużo więcej. Zależnie czy cie złapią w urzędzie celnym czy nie.

FiiO D03 nie jest na USB tylko na optyku (SPDiF) Jak masz wyjście optyczne z komputera to jak najbardziej jest to niezła opcja.

Link to post
Share on other sites

No mam, ale nie widzę w tym sensu, bo ma być to zestaw uniwersalny. Chyba się skuszę na tego Magica, tylko muszę zaczekać miesiąc, żeby zobaczyć jak wyjdę z funduszami. Jak nie pyknie to zamówię tamten za 50 euro, chyba, że coś się znajdzie ciekawego do tego czasu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...