Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej :). Chciałbym się was doradzić w kwestii wyboru tabletu. Szukam sprzętu z systemem windows 10 i z parametrami, które pozwolą bez problemu przeglądać kilka kart na przegądarce bez żadnych lagów, pracować w dokumentach tekstowych ogladac filmiki na yt oraz od czasu do czasu w cos pograć. W tym przedziale cenowym ciężko cokolwiek dobrego znaleźć. Znalazłem coś takiego. Macie jakieś opinie na temat tego urządzenia?

 

: http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_268587.html

 

Z tego co udało mi się znaleźć w internecie tablet wydaje się być bardzo dobry jak na tą cene.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Zakładam, że to ma być dodatkowy sprzęt przenośny, bo masz już PC lub laptopa?

 

Jeśli chcesz przechodzić przez studia z tabletem za 400zł to jakikolwiek to by nie był kierunek, musisz mieć lepszy sprzęt.

 

Budżetowy sprzęt ultraprzenośny to myślałbym nad jakimś klonem surface pro ale te są daleko poza Twój budżet. 1200 zł trzeba dać co najmniej. Coś 12 calowego z prockiem z rodziny m3. Można pisać, yt, przegądać internet i gry powinny chodzić płynnie poza najbardziej wymagającymi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Już napisałem, że z 1200PLN. Oczywiście, jeśli chodzi o tworzenie jakikolwiek treści, to tablet z androidem przegrywa z windowsem + klawiatura.

 

Ale w praktyce to nie sądzę, że jest to potrzebny sprzęt.

Więcej rozproszy niż pomoże. Miałem ten sam problem i kupiłem poleasingowego lapka, a w praktyce wszystko robiłem na stacjonarnym.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

1. Potrzebujesz modemu wbudowanego?

2. Rozmiar ekranu?

3. Czy używki wchodzą w grę?

4. Jesteś w stanie naciągnąć budżet np do 500zł.

 

Osobiście uważam, że 8 cali to mało dla tworzenia dokumentów. Co do grania od czasu do czasu.. Chyba w gry przeglądarkowe albo naprawdę starsze produkcje, pod tym względem android wygrywa (z przykrością stwierdza to użytkownik wm10). Też jestem studentem nie lubiącym zielonego ludzika, jednak ostatnimi czasy przeprosiłem się z nim, od momentu rozpoczęcia korzystania do przeglądania notatek i tym podobnych studenckich rzeczy w trakcie sesji z Samsunga galaxy tab s 8.4, do zastosowań takich jak napisałeś się nada, dokupujesz klawiaturkę i coś tam sklecisz. Mi laptop robi za lżejszą wersję stacjonarki, telefon przedłuża działanie, ale znacznie wygodniej przeglądać notatki na większym wyświetlaczu, czy to w autobusie, pociągu czy podczas przerw dłuższych. Świetnie trzymająca (jak na mój gust) bateria, bardzo wyraźny ekran, płynność działania, ekran amoled do filmów. Jak dobrze poszukasz, to dostaniesz taki w okolicach 500zł. 

 

A jak nie android na 100%, to bym szukał lenovo mixx 2/3, albo starszego sufrace-a. 

 

To moja osobista opinia, ale wolę kupić sprzęt używany, który był klasę czy dwie wyżej niż budżetowe rozwiązanie w tej samej cenie, ale nowe. 

 

Polowałbym z używek pewnie jeszcze na Kiano Intelect X2 - 4gb ramu przemawia za tym modelem ;) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...