Skocz do zawartości

Gdzie ogladac filmy.


Recommended Posts

Czy ty naprawdę nie potrafisz tego w necie znaleźć ? Co to znaczy ciekawa ? Kto wie co ty lubisz ? 

 

A czy Tobie trzeba pisać drukowanymi, duzymi literami żebyś zrozumiał proste zdanie ??

 

Jak łatwo sie domyślić, stronę z filmami gdzie można oglądać najnowsze filmy które miały nie dawno premierę w kinach a sa juz dostępne w internecie. Nie jak na większości stron, filmy do np 2015 roku i wstecz.

Link to post
Share on other sites

No to ci wytłumaczę,że legalnych takich stron nie ma,jeśli ci chodzi o najnowsze filmy. I jeszcze się zapytam "drukowanymi literami",czy masz kłopoty z przeglądaniem i szukaniem w internecie ? Może poświęć na to z pół godziny. I masz rację,że to jest proste do zrozumienia zdanie. Nie chce mi się szukać,dajcie namiary...

Link to post
Share on other sites

Jeśli legalnych nie ma, to może legalne. Nie miał bym nic przeciw, gdybym musial na takiej stronie wykupić konto premium i płacić za to ze mogę oglądać najnowsze filmy. Szukałem nie raz takiej strony i nie 5 minut a dłużej i nic. Stad postanowiłem zapytać tutaj.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

W tym dziale jest wątek o Showmax, może tam? Filmy może nie są zaraz po premierze wrzucane, ale jest dużo nowości z tego roku. Nie wiem jak z Netflixem? Tam tylko seriale są? Obie opcje w każdym razie dość tanie. A z mniej legalnych źródeł alltube. Ale jakby co to nie ja pisałem ;)

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

W tym dziale jest wątek o Showmax, może tam? Filmy może nie są zaraz po premierze wrzucane, ale jest dużo nowości z tego roku. Nie wiem jak z Netflixem? Tam tylko seriale są? Obie opcje w każdym razie dość tanie. A z mniej legalnych źródeł alltube. Ale jakby co to nie ja pisałem ;)

Zastanawiałem się nad nim ale kumpel dostał za darmo na kilka miesięcy jak tam chyba umowę na telefon podpisywał i strasznie narzekał, że tak naprawdę nie ma tam nic ciekawego. Taki trochę przerost formy nad treścią i płatnej opcji na pewno nie chce. A Ucho Prezesa podnosi poziom tej platformy ponoć  :rotfl:

Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...