Skocz do zawartości

PS4 vs Steam Machine


Recommended Posts

Hejka!

Złapała mnie lekka nostalgia i postanowiłem wrócić troszkę do gier.

Zawsze byłem typem PC > Konsola (nie bijcie, proszę).

 

Z uwagi na pracę + ogrom czasu poza domem, przesiadłem się na laptopa jako główne urządzenie, a nie chcę dodać $$ na cały gamerski komputer, szczególnie że chciałbym coś "poręcznego".

 

 

Zastanawiam się, czy celować w PS4, używane koło 1000zł, czy dorzucić do Steam Machine (nie mam jeszcze konkretnego modelu upatrzonego), żeby móc się cieszyć komputerowymi MMO + strzelankami na myszce.

 

Steam machine:

-Lepsze do strzelanek

-Exclusive na PC rajcują mnie bardziej niż na PS4

 

PS4:

-Tańsze

-Przyjemne couch co-opy

 

 

Jakieś rady?

Co ma lepsze przełożenie price-quality?

 

Link to post
Share on other sites

W wielkim skrócie: Steam Machine to niewypał. Albo PS4 albo PC według mnie, xboxa niestety odrzucam bo za 1000 zł jednak PS4 daje dużo większą (lepszą) - dla wielu osób bibliotekę gier, a jak chcesz z kolei dołożyć to na PC masz praktycznie wszystko co i na XOne. Przy kupnie konsoli jest na dany moment też niższa utrata wartosci. Możesz ograć przez rok exclusivy a nastepnie w przeciągu dosłownie dnia sprzedać sprzęt za może 300 zł taniej i wysłać elegancko w jednym pudełku. Z PC niestety jest więcej roboty + dobrego kompa po roku sprzedawać raczej szkoda a PS4 w mojej opinii niekoniecznie - praktycznie nic Cię nie trzyma tutaj, no chyba, że kolekcja cyfrówek :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Sam kupilem ps4 oraz xboxa, na początku bardzo ciezko sie gra, lecz z czasem jest tylko lepiej:-) obie konsole idzie kupić za ok 600zl(mowa o konsola+pad) reszta kasy na gierki mozesz wydać, ktore pózniej zawsze mozna sprzedać:-)

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...