Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak muszą być na usb.Kolega ma Razer Kraken USB i jak je nosiłem to są nawet wygodne.

Najlepiej, żeby miały jakiś ok mikrofon Razer Kraken USB akurat taki ma ;#

To jakie polecasz?

Edytowane przez xjakub
Link to post
Share on other sites
Czemu nie?

Dlatego że po USB nie jest wysyłany sygnał audio. Leci tylko sygnał cyfrowy który następnie musi być zamieniony na dźwięk przez superbadziewny miniaturowy układzik upchnięty gdzieś wewnątrz słuchawek. Najtańsze karty muzyczne USB o których warto rozmawiać zaczynają się od 250 zł mniej więcej to jak myślisz jakiej klasy sprzęt jest upchnięty w słuchawkach USB? I ile potem zostało pieniędzy na produkcje reszty słuchawek? Już wiesz czy dalej zastanawiasz się czemu nie?

Normalna firma jak chce stworzyć słuchawki to ma od tego zespół złożony z co najmniej jednego inżyniera dźwięku który projektuje komorę akustyczną o odpowiednim kształcie żeby otrzymać pożądany dźwięk. Drugi inżynier odpowiada za obudowę, użyte materiały itd i za to żeby całość się nie rozpadała i nie połamała po tygodniu, oraz żeby dało się takie słuchawki względnie łatwo naprawić. Najlepiej za pomocą zwykłego śrubokręta i części zamiennych.  Firmy pokroju SteelSeries zatrudniają projektantów którzy mają zaprojektować krzykliwą obudowę i odpowiednio dobrać podświetlenie oraz marketingowców którzy maja zadbać o reklamę, a ich produkty są jednorazowego użytku. Wszystko klejone i nienaprawialne, a części zamienne nie są w sprzedaży.

Także wejdz sobie tutaj i wybierz normalne słuchawki:

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-słuchawki-nauszne-2017r/

Mikrofon możesz dokupić za grosze choćby Zalman ZM-MIC1

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Czemu nie? :D

 

Zadałem to pytanie, żebyś wyjaśnił mi jakimi przesłankami się kierowałeś przy swoim wyborze. No chyba, że strzelasz w ciemno i nie wiesz, co chcesz kupić.

Link to post
Share on other sites

Strzelałem w ciemno

Głównie się kierowałem tym, że chce sluchawki z mikrofonem najlepiej jakimś dobrym jak np Razer Kraken USB.Mój znajomy ma te słuchawki i mikrofon ma świetny a oddzielnego mikrofonu nie chec kupować bo to będzie dla mnie nie wygodne.

Link to post
Share on other sites

A poczytać forum to nie łaska?

Zapewniam Cię że nie jesteś nikim wyjątkowym pod względem oczekiwać.

 

Ale skoro jesteś aż takim leniem

Hiperx cloud 1 lub superlux hmc 631.

Nic i mego nie ma a jak jest do dużo drożej. Wszystko na USB to szmelc więc nie warto koniec tematu. Chcesz rozwinięcie uzasadnij odsyłam na forum temat wałkowany 1000razy nawet jest temat przypisy o ty.

Link to post
Share on other sites
Jak w tytule które słuchawki polecacie do 200zł

 

Obczaj Superluxy HD669. Nie pożałujesz wyboru.

 

 

 

Jak w tytule które słuchawki polecacie do 200zł Razer Kraken USB SteelSeries Siberia V2

 

Po tych słuchawkach można dostać raka. Dla tego odradzamy tu na forum te słuchawki.

Edytowane przez droid
Link to post
Share on other sites

Dobra ja wychodzę o nie wracam od początku wiedziałem że to typ człowieka który nie na zielonego pojęcia o temacie i się będzie kłuć. I kupi jakiś gejmingszrot żeby przypału u kumpli z gimbazy nie było

Link to post
Share on other sites

1)szrot

2)barachło

3)złom

 

Jak już musisz z mikrofonem to te:

https://www.ceneo.pl/30101957#tab=click

Recenzja pisana przez człowieka który zna się na słuchawkach i na dźwięku a nie tylko na gamingowym szrocie ze światełkami jak recenzenci dziadostwa które w kółko linkujesz:

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-superlux-hmc631/

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...