Skocz do zawartości

Zacięcia telewizora z konsolą


Recommended Posts

Witam, mam pewien problem, 2 albo 3 miesiące temu kupiłem telewizor, jest to Samsung UE49K5100 i po podłączeniu konsoli(zarowno PS4 jak i XBOX ONE) jest pewien problem, obraz co 4-5 sekund na chwilkę się zatrzymuje(pół sekundy) i idzie dalej, zawsze zatrzymuję się obraz w takim samym odstępie czasowym, w niektórych grach jest to niezauważalne, ale na przykład w Fife gra się dość słabo ponieważ gra nie działa płynnie. Próbowałem włączyć Tryb Gry a także zmieniałem kable hdmi, telewizor nie ma zbyt wielu funkcji "upiększających" więc to nie powinna być tego wina. Czy miał ktoś może tego typu problem i znalazł jakieś rozwiązanie? Albo ktoś ma jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić? Dodam że telewizor podpięty pod dekoder czy antenę nie ma żadnych problemów i działa normalnie, nie jestem pewny ale wydaje mi się że oglądając na przykład NetFlix'a na ps4 tego problemu nie ma albo jest niewidoczny. Bardzo dziękuję za każdy pomysł i pomoc bo nie ukrywam że granie w niektóre gry nie ma zbyt wiele spólnego z rozrywką...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Z tego co piszesz prawdopodobnie sam telewizor nie może sobie poradzić z większą ilością dostarczanego czy przesyłanego obrazu lub problem tkwi w złączu tv hdmi. Piszesz że podczas normalnego oglądania jest to nie zauważalne więc skłaniał bym się do tego co napisałem. Ja mam tv SamsungUE49KU6400 i tego nie mam czy w ustawieniach konsoli czy tv zrobię aby obraz był wyświetlany w 4k czy HD. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...