Skocz do zawartości

[K] i7 6700k.


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Cena podlega negocjacji czy tak niezbyt? Zakładam, że procesor był kręcony, mógłbym się dowiedzieć jakie miał temp i ile dało się z niego wyciągnąć?

Proca miałem w kompie ze 2 tygodnie :) . Na MSI Z270M Mortar miałem 4.4Ghz/1,24v bodajże. Na 4.0Ghz schodziłem poniżej 1.2V Powyżej 4,4ghz mocno się grzał i trzeba było dołożyć ponad 1,3V. Chłodzenie Fortis HE1225 + pasta Thermal Grizzly. Nie wiem czy to jest dobry wynik, ale nie jaram się jakimiś selektami i nie walczę o każdy Mhz. Mam do dyspozycji maszynkę do delida, ale wolę sprzedać tak jak stoi. Cena raczej zostaje. Chyba że chcesz bez chłodzenia to puszczę za 920zł.

 

Jeszcze co do gwarancji. Procesor dostałem od kolegi (zamieniłem za 6700), został kupiony jako BOX. Chyba w Apollo Rzeszów. Nie mam dowodu zakupu, ale bez problemu jestem w stanie zareklamować taki procesor. Jestem w programie Intel Technology Provider i mogę bez żadnych kwitów wysłać procesor na gwarancji. Nie trzeba pudełka itp. Inna sprawa że przewinęło się przez moje ręce około 1500 procesorów i miałem uszkodzone 2 procesory (G620 spaliłem sam a 3820K przekręcił kolega bo mu pompa wody stanęła). Oba bez problemu wymieniłem. Intel się nie cacka i jeśli nie ma śladu uszkodzenia mechanicznego to nawet nie wnikają tylko wysyłają nowy. Prawdę mówiąc mógłbym wysłać tą sztukę i dostanę nowy w pudełku. Ogólnie procesory to chyba najmniej awaryjna część składowa komputera :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...