Skocz do zawartości

Grafika do 300zl


Recommended Posts

Obecnie posiadam gtx 650 i trochę brakuje mi wydajności. W CS:GO mam 100-1500 fps a na porzpedniej karcie 4850 było to stałe 120-160fps. Doszedłem do wniosku że potrzebuję czegoś wydajniejszego, sprzedam gtx-a za 100zł, dołożę 200 i moge coś używanego kupować.

 

Athlon II x4 630 @3.5GHz

8gb DDR3

zasilacz OCZ 550

Edytowane przez mesjasz19
Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, miałem 4850 która działała od 2008 ale niestety padła w końcu. wydajnością przewyższała sporo gtxa. Tyle że to już stara technologia była i w żadne nowsze gry się nie dało zagrać tym bardziej z 512 mb.

 

No nic, będę zarabiał dalej hajs żeby całego kompa od nowa składać skoro się nie opłaca nic kupować póki co.

Link to post
Share on other sites

Tak tyle że ten GTX 660 będzie się nudził przy tym procesorze. To tak jakbyś kupił 10 jajek na patelnie ale tylko 5 zmieścisz. Masz ale nie wykorzystasz w pełni.  Mimo wszystko pierw preferowałbym wymianę procesora, gdyż w tej sytuacji wymieniając procesor już zyskasz wiecej fps , natomiast wymieniając grafikę na mocniejszę tych fps może wcale nie przybyć. 

Edytowane przez Puciek15
Link to post
Share on other sites

Tak tyle że ten GTX 660 będzie się nudził przy tym procesorze. To tak jakbyś kupił 10 jajek na patelnie ale tylko 5 zmieścisz. Masz ale nie wykorzystasz w pełni.  Mimo wszystko pierw preferowałbym wymianę procesora, gdyż w tej sytuacji wymieniając procesor już zyskasz wiecej fps , natomiast wymieniając grafikę na mocniejszę tych fps może wcale nie przybyć. 

Może i będzie się nudził , ale przy posiadanym zasilaczu przez autora lepiej kupić 660tkę niż 750ti którą kolega proponował wyżej i do tej odpowiedzi się odniosłem .

Link to post
Share on other sites

Pewnie że 660 będzie lepsze od 750Ti oraz 650, lecz skoro autor chce wyłożyć swoje pieniądze na upgrade to lepiej na tą chwilę zakupić procesor i płytę co zapewni skok wydajności nawet przy obecnej grafice. Natomiast kupno teraz mocniejszej karty niekoniecznie przyniesie przy tym procesorze oczekiwane rezultaty. Wyłożyć pieniądze na kartę licząc że będzie lepiej i się wkurzać że to nie jest to czego się oczekiwało to trochę lipa będzie. Cóż ja mimo wszystko zostanę przy swojej opinii. Co postanowi autor - jego sprawa , jego pieniądze. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...