Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Obecnie korzystam z TL-WR842ND, który już nie spełnia moich wymagań. Oprócz tego router łapie częste zwiechy i muszę go restartować. Od jakiegoś czasu mój dostawca internetu sukcesywnie podnosi prędkości, więc muszę się przerzucić na coś lepszego. Do routera podpięty jest PC, oraz TV. Na Wifi korzystam czasami z laptopa i telefonu. Internet dostarczany jest przez światłowód przez lokalnego (osiedlowego) dostawce. W związku z tym router musi mieć możliwość klonowania adresu MAC. Posiadam internet o przepustowości 300 / 15 Mbps.

 

Szukam czegoś do 250 zł max. Proszę o pomoc przy sprawdzonych propozycjach.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

To co podales to c1200 a ja pisałem o c5. A co do powyższego wpisu to radzę uważać na fanboyow Asusa - właśnie Ci polecił model ac 750 z portami 100mbps do netu 300mbps. Dając go jako kontrę dla ac1200 i portów gigabit. Argumentując to tym ze jest tańszy! Odpowiednikiem tego ac51 jest tplink c20 kosztujący ok 100pln. I to o nim można napisać ze jest tańszy.

Link to post
Share on other sites

To co podales to c1200 a ja pisałem o c5. A co do powyższego wpisu to radzę uważać na fanboyow Asusa - właśnie Ci polecił model ac 750 z portami 100mbps do netu 300mbps. Dając go jako kontrę dla ac1200 i portów gigabit. Argumentując to tym ze jest tańszy! Odpowiednikiem tego ac51 jest tplink c20 kosztujący ok 100pln. I to o nim można napisać ze jest tańszy.

 

Tak, zauważyłem, że to nie C5. Ale też sprzedawca pisze tam "Jak C5". I nie wiem tylko czy rozumieć to tak, że ten Router to jakiś bliźniaczy odpowiednik tego C5? Lub, czy twoim zdaniem ten C1200 godnie może mi zastąpić C5? 

Link to post
Share on other sites

Na papierze może i tak, ale generalnie ludzie na ten model narzekali a z C5 nie było problemów. Osobiście radzę poszukać jednak C5.

 

Sprawdzam jeszcze na stronie producenta co i jak. I nawet na oficjalnej http://www.tp-link.com.pl/products/details/Archer-C5.html .Na zdjęciu mimo, że w opisie jest opisane C5 to na zdjęciu widnieje AC1200. Możesz mi powiedzieć o co chodzi ?

Edytowane przez Vibra
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...