Skocz do zawartości

Sharkoon h30 czy h40 lub może coś innego? ;D


Recommended Posts

Idź i kup obojętne co ten sam szmelc nie chcesz dobrych dobrze grających słuchawek to nie zawracam głowy. I idź kupić ten plastikowy szmelc tylko nie pisz potem na forum za parę miesięcy że coś się zepsuło albo nie działa. Nikt tutaj nie potwierdzi ani nie usprawiedliwi twojego beznadziejnego wybór. Myślę że temat wyczerpany i do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Jeśli koniecznie musi być coś z tych dwóch zabaweczek to może tutaj coś znajdziesz http://www.frazpc.pl/artykuly/934304-2/sharkoon-shark-zone-h10-h30-i-h40---recenzja-sluchawek

 

Ja wolałbym kupić słuchawki.

 

Ja zakończyłem czytanie na:

 

 

Otrzymujemy bowiem 40 mm przetworniki generujące przebasowione, ciasne, wręcz duszne brzmienie z suchą, mocno wycofaną średnicą. Brak tu jakiejkolwiek dynamiki, separacji czy powietrza

 

A po tym wszystkim słuchawki otrzymują znaczek za jakość :D

 

Te pieniądze da się wydać znacznie lepiej.

Link to post
Share on other sites

Pewnie chodziło o jakość wykonania. Od Sharkoona mam klawiaturę na której nie mogę pisać zbyt szybko bo notorycznie zdarza jej się w błędnej kolejności wysyłać znaki do PC i miałem myszkę której nie dało się używać na najwyższym DPI bo pojechali tak z interpolacją że kursor był mega nie precyzyjny (przy 1600 na ekranie fullHD co jest kpiną). Ale do jakości wykonania i użytych materiałów nie mogę się przyczepić klasa sama w sobie. Niemiecka firma jakby nie patrzyć, choć w dzisiejszych czasach pomału znaczy to coraz mniej. Także wykonanie i materiały wzorowe, tylko funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia. Przypuszczam że dokładnie tak samo jest z tymi "słuchawkami". Podejście odwrotne do Superluxa gdzie materiały niedomagają ale rekompensuje to jakość dźwięku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@kombajn

 

Właśnie fakt, że to firma niemiecka ma tutaj najmniejsze znaczenie :)

 

Może trochę teraz będę generalizował, ale zazwyczaj jeśli słuchawki kuleją w dźwięku to producent stara się to nadrobić stylistyką gimbo-nowoczesną. Aczkolwiek rozmawiamy tutaj o słuchawkach, których zapewni nikt z nas nie słuchał, więc to też trochę naciągane :D


W każdym razie wolimy zaproponować coś pewnego i godnego polecenia w ogóle.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...