Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

GIGABYTE GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8GB - GWARANCJA BCM!

gigabyte gpu karta graficzna gtx 1070 1070 gtx nvidia geforce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 pawbuk6

pawbuk6
  • Dyskutant

• 215 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 17 lipiec 2017 - 20:07

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Mam do sprzedania kartę graficzną Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8GB - GWARANCJA BCM!!!

Kartę kupiłem 2 lipca 2016 roku w krakowskim salonie X-Kom. Jest ona objęta 3 - letnia gwarancją, a więc jeszcze przez prawie 2 lata. Oczywiście dołączam oryginalny dowód zakupu!

Karta graficzna jest w praktycznie idealnym stanie, z kompletnym wyposażeniem, nie posiada uszkodzeń mechanicznych. Karta ma tryb półpasywny, co oznacza, że bez obciążenia jest całkowicie niesłyszalna.

Kartę sprzedaję, ponieważ niedawno się przeprowadziłem, kupiłem PS4 Pro i teraz całkowicie przechodzę na granie na konsoli - mam niewiele wolnego czasu, więc nie chcę wydawać pieniędzy na modernizację platformy, na której gram kilka razy w miesiącu. Od momentu zakupu karta rzadko była tak naprawdę używana - większość czasu spędziła w trybie półpasywnym. 

W skład zestawu wchodzi:

- karta graficzna

- płyta ze sterownikami

- instrukcja

- komplet zaślepek

Tutaj link do pełnej specyfikacji sprzedawanej przeze mnie karty graficznej:

Wszystkie zdjęcia w galerii wykonane zostały osobiście przeze mnie 16 lipca 2017 roku.

1jbe43N.jpg?1

uW6CnaK.jpg?1

8bZybss.jpg?1

p1cwpWQ.jpg?1

FqXUQdv.jpg?1

PROJECT PAWBUK      Intel i5 3570K @4.3GHz + Corsair H100i + 2x Thermaltake Riing 12 Red // Asrock Z77 Extreme4 // Corsair Vengeance 4x4GB 1600MHz // Gigabyte GeForce GTX1070 G1 Gaming // 2x Crucial MX200 500GB // EVGA SuperNova NEX650G // NZXT S340 Red

Monitor: LG 29UB65-P 29 cali // Myszka: Steelseries Rival // Mouse bungee: Roccat Apuri // Podkładka pod myszkę: Natec Genesis M12 Maxi // Klawiatura: Corsair Strafe RGB MX Red // Słuchawki: Encore Rockmaster OE // DAC: Fiio E07K Andes

#2 pawbuk6

pawbuk6
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 215 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 29 lipiec 2017 - 19:25

Witam ponownie,

Jutro kończy się aukcja, więc serdecznie zapraszam do licytowania!

PROJECT PAWBUK      Intel i5 3570K @4.3GHz + Corsair H100i + 2x Thermaltake Riing 12 Red // Asrock Z77 Extreme4 // Corsair Vengeance 4x4GB 1600MHz // Gigabyte GeForce GTX1070 G1 Gaming // 2x Crucial MX200 500GB // EVGA SuperNova NEX650G // NZXT S340 Red

Monitor: LG 29UB65-P 29 cali // Myszka: Steelseries Rival // Mouse bungee: Roccat Apuri // Podkładka pod myszkę: Natec Genesis M12 Maxi // Klawiatura: Corsair Strafe RGB MX Red // Słuchawki: Encore Rockmaster OE // DAC: Fiio E07K Andes

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gigabyte, gpu, karta graficzna, gtx 1070, 1070, gtx, nvidia, geforce

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych