Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Corsair RM750X 750W Gold - GWARANCJA BCM!

corsair rm750x zasilacz psu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pawbuk6

pawbuk6
  • Dyskutant

• 164 postów
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 17 lipiec 2017 - 16:51

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Mam do sprzedania nowy zasilacz Corsair RM750X 750W Gold - GWARANCJA BCM!!

Zasilacz kupiłem 23 grudnia 2016 roku w krakowskim salonie X-Kom. Jest on objęty 10 - letnia gwarancją, a więc jeszcze przez ponad 9 lat. Oczywiście dołączam oryginalny dowód zakupu!

Zasilacz jest nowy, nieużywany, w idealnym stanie, z kompletnym wyposażeniem. Zasilacz ma tryb półpasywny, czyli bez obciążenia będzie niesłyszalny.

Kupiłem go do drugiego zestawu komputerowego,  który planowałem zbudować, ale inne wydatki i przeprowadzka sprawiły, że zmieniłem plany. Od zakupu zasilacz leżał w szafie. 
Jedynym problemem natury estetycznej jest zarysowane zewnętrzne pudełko na spodniej stronie (więc jeśli ktoś lubi robić wystawkę z pustych pudełek to nadal się ono do tego celu nadaje).

W skład zestawu wchodzi:

- zasilacz

- materiałowy futerał na zasilacz

- kabel zasilajacy

- komplet kabli podłączeniowych

- torba na kable

- instrukcja i karta gwarancyjna

- trytytki

Tutaj link do pełnej specyfikacji sprzedawanego przeze mnie zasilacza (wersja po angielsku):

Tutaj link do specyfikacji sprzedawanego przeze mnie zasilacza (wersja po polsku):

Wszystkie zdjęcia w galerii wykonane zostały osobiście przeze mnie 16 lipca 2017 roku.

DrLUt1J.jpg?1

W1meUhm.jpg?1

8UDpix5.jpg?1

MzrvvV6.jpg?1

C9RAJs9.jpg?1

iHHgnC3.jpg?1

PROJECT PAWBUK      Intel i5 3570K @4.3GHz + Corsair H100i + 2x Thermaltake Riing 12 Red // Asrock Z77 Extreme4 // Corsair Vengeance 4x4GB 1600MHz // Gigabyte GeForce GTX1070 G1 Gaming // 2x Crucial MX200 500GB // EVGA SuperNova NEX650G // NZXT S340 Red

Monitor: LG 29UB65-P 29 cali // Myszka: Steelseries Rival // Mouse bungee: Roccat Apuri // Podkładka pod myszkę: Natec Genesis M12 Maxi // Klawiatura: Corsair Strafe RGB MX Red // Słuchawki: Encore Rockmaster OE // DAC: Fiio E07K Andes

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: corsair, rm750x, zasilacz, psu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych