Skocz do zawartości

Problemy z procesorem. Zajrzyj.


Recommended Posts

Witam, witam. Kolejny raz bo nikt nie odpowiada.

Kilka tygodni temu procesor zaczął mi się grzac do stałych 100 stropni przy obciazeniu i okolo 50-60 w normalnej pracy. Ale o tym był juz inny temat. Wymienilem chlodzenie, ale nadal martwi mnie jedna rzecz. Mianowicie dalej w Cs'ie fpsy nie sa wystarczające. Na rozdzialce 16:9 i rozdzielczosci 1360x768 mam około 120 fps, a podczas dynamicznej gry występują bardzo odczuwalne spadki, które mega utrudaniają gre. (na rozdzialce 4:3 jest jeszcze gorzej). Sprawdzam temperatury na HWMonitor i jest to max. 43 stopnie podczas całej pracy komputera co wydaje mi sie jest zbyt niskim wynikiem i myślę, że procesor nie jest wykorzystywany na 100%. Macie jakies porady. Prosze o pomoc, mega mi zalezy. Nizej cpu, gpu, mobo, ram i chlodzenie cpu

Intel core i5-4460
msi radeon r9 380 4gb
msi h81m-p33
crucial ballistix 2x4b
silentiumpc fortis 3 he1425 v2

Link to post
Share on other sites

Jaki masz monitor i co to znaczy bardzo odczuwalne spadki? Sprawdzałeś użycie cpu, gpu?

Monitor Asus ve228, 60 hz. Bardzo odczuwalne spadki czyli do około 45-50 fps co mega utrudnia gre. Dawniej na standardowym chłodzeniu tego procka miałem ponad 230 fps, które sie utrzymywały. Uzycie cpu to jakies 40-50%, tak mi sie wydaje. JAK NAPISAŁEM JUZ WYZEJ!! temperatury wydają sie bardzo niskie w porównianiu do tego jak działa gra.

Edytowane przez kivoooo
Link to post
Share on other sites

Monitor Asus ve228, 60 hz. Bardzo odczuwalne spadki czyli do około 45-50 fps co mega utrudnia gre. Dawniej na standardowym chłodzeniu tego procka miałem ponad 230 fps, które sie utrzymywały. Uzycie cpu to jakies 40-50%, tak mi sie wydaje. JAK NAPISAŁEM JUZ WYZEJ!! temperatury wydają sie bardzo niskie w porównianiu do tego jak działa gra.

Poproszę o log z HWInfo z użyciem cpu, gpu i temperaturami obu oraz screena  z ustawieniami graficznymi gry, ponadto podobno w kwietniu miał się zmienić silnik w csgo, może gra jest teraz bardziej wymagająca?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...