Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne z mikrofonem do biura do 200-250 zł


Recommended Posts

Witam,

poszukuję w miarę dobrych słuchawek nausznych z mikrofonem do biura w budżecie do 250 zł. Powinny się charakteryzować wysokim tłumieniem szumów oraz wyciszeniem dźwięków z zewnątrz. Będą używane do konferencji w biurze, w którym znajduje się kilka osób.

 

Pozdrawiam

piotr.bujak

Link to post
Share on other sites

Hmm Czy ja wiem czy opłaca się brać HyperX? Porównywalnym wyborem będą słuchawki Superlux HMD660 a kosztują 160 zł. To ma być używane do konferencji a nie słuchania muzyki więc integra sobie poradzi.

Tutaj jest recenzja:

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-superlux-hmd660/

W tej recenzji zostało wymienionych kilka istotnych wad, których HyperX z pewnością nie posiada:

-tandetne materiały użyte do budowy słuchawek,
-tandetny materiał nausznic i opaski,
-irytujący spiralny kabel.

 

Ja mam HyperX Cloud w wersji Core. Oczywiście jestem z nich w pełni zadowolony, zarówno pod względem jakości dźwięku jak i wygody, wyglądu i funkcjonalności. Mikrofon można łatwo odłączyć. Kabel jest giętki i w oplocie. Dodatkowo w wersji Core słuchawki maja kabel o długości niecały metr z wtyczką 4-pin, którą można podłączyć do telefonu i używać ich jako zestawu słuchawkowego. W zestawie oczywiście jest przedłużka do podłączenia słuchawek do komputera.

Link to post
Share on other sites

Mam w domu Superluxy HD-330 z tej samej serii. "Tandetny" materiał budowy słuchawek sprawdza się od ponad dwóch lat. Nic nie trzeszczy, nic nie popękało nic się nie połamało. "Tandetny" materiał obicia pałąku ani nie popękał ani nie zeszła sztuczna skóra ani się nie poprzecierał. Wygląda jak nowy. "Tandetne" pady wymieniłem z miejsca na te od Beyerdynamic bo słuchawki były tanie. Pady HyperX nie maja startu do tych od Beyerdynamic. Kabel spiralny to gigantyczna zaleta. Wystarczy dołożyć metrowy przedłużacz i jest komplet który sprawdza się o niebo lepiej w domu od prostego, nie spiralnego kabla o standardowej długości 3m obecnego w większości słuchawek a po odpięciu przedłużki jest najlepszym przyjacielem w podróży - telefon w kieszeni kabel się rozciąga nic nie zwisa nie zaczepia się o przypadkowe rzeczy itp itd.

Aha te "tandetne" pady od HD330 przełożyłem do Sennheiserów HD201 i służą wiernie i też nic im się nie dzieje ani sie nie powycierały ani nie wygniotły ani nie popękały.

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...