Skocz do zawartości

DDC problem z startem


Recommended Posts

Witam,

W pazdzierniku zakupiłem pompke DDC 10W. Pompa działała bez zarzutu ale od pewnego czasu sprawia problemy. Teraz raz na np 10 uruchomien komputera pompa niestartuje wcale, lub startuje po kilku minutach, a czasami po 3-4 próbach. Zdarza się że przez kilka dni problem z startem nie występuje, ale czasem kilka razy pod rząd. Wcześniej takie coś nie występowało. Zasilanie pompy z molexa 12V. Pompa czysta układ mało restrykcyjny. Pompka ubrana w combo od Barrowa + radiator.

 

 

Ma ktoś jakieś sugestie co jest nie tak?

Link to post
Share on other sites

Te pompę to jeszcze się prosto naprawia siedzę z 2 D5 
i skończyło się na zaprojektowaniu uszkodzonej przetwornicy bo nie da się dostać żadnej dokumentacji :/

co do wymiany to mam elektroniki barrow działają one do 15V(2,5A)  i miażdżą wydajnością nie stety są drogi :/

Edytowane przez tomasz1987
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj miałem trochę wolnego czasu i porobiłem testy. Pompa bez ukłądu z kawałkiem węża i oryginalnym topem startuję przeważnie dobrze (czasami zdarza się jej nie wystartować przez kilka sekund. Natomiast pompa z układem (układ czysty mało restrykcyjny - 2 chłodnice 240slim oraz EK-WB Supremancy i barrow kit dla DDC) ma już duże problemy. Wygląda to tak jak by pompa była słaba i nie potrafiła ruszyć cieczy przez kilka elementów.... Miesiąc temu taka przypadłość nie występowała i wszystko działało idealnie.

 

Spotkał się ktoś z Was z czymś takim?

Link to post
Share on other sites

Tomasz zrób temat na forum sprzedam z naprawą elektroniki tak jak PatrykT ze skalpowaniem.

 

do autora

On naprawdę ją polutuje bez patrzeniu i do tego wróci 18W zamiast 10W ;p

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...