Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam taki zestaw, ale rozmawiałem ze znajomym, który trochę ogarnia te tematy i polecił mi te forum.


Co myślicie? Co zmienić?


Najbardziej zależy mi na tym, żeby ten zestaw posłużył mi na bardzo długo.


Chciałbym po prostu mieć taki uniwersalny zestaw, do którego za parę lat będę mógł włożyć nową cześć, po czasie znowu i po prostu go ulepszać. O ile będzie taka potrzeba.


Komputer w głównej mierze ma służyć do grania w gry  :)


https://www.morele.net/inventory/info/6e6gt7/


 


KOMPUTER MAM ZAMIAR KUPIĆ JUŻ DZISIAJ! :)


 


 


Głównie zastanawiam się nad zmianą zasilacza, jaki inny polecacie w tych granicach ew. 50-100 zł droższy? :)


Edytowane przez waxxy21
Link to post
Share on other sites

Jeśli myślisz, że w przyszłości kupisz mocniejszego procka to może warto rozważyć kupno 1080 ti, niecałe 500 zł różnicy, dorzucisz mocniejszy zasilacz i masz kartę na przyszłość.

 

A tak naprawdę, według mnie powinieneś poczekać z zakupem do momentu, aż ceny kart graficznych spadną i kupić 1070 za normalną kwotę. W maju 1070 od MSI można było kupić bez problemu za 2100 chyba albo i taniej, teraz 2999, cena z kosmosu.

Link to post
Share on other sites

Nie interesuje mnie już różnica tych 900 złotych, w ciągu tego czasu na tym komputerze zarobie 2 razy tyle małym wysiłkiem, więc nie jest mi na rękę czekanie. Interesuje mnie zmiana tylko zasilacza na inny i ewentualnie obudowa, ponieważ ta nie jest aktualnie dostępna z tego co widzę.

 

 

@EDIT

 

Tak wygląda mój komputer po zmianie obudowy i zasilacza.
https://www.morele.net/inventory/info/jatIsH/
Ostatnie pytanie - Czy wszystko jest ze sobą kompatybilne i nie będzie niespodzianki jak otworzę komputer po dostawie? :) 

Z góry dzięki

Edytowane przez waxxy21
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...