Skocz do zawartości

TV do 2000zł do PS4 Pro


Recommended Posts

Cześć. Czy uda mi się znaleźć w tej cenie (2500zł, w tytule wkradł się błąd) przyzwoity telewizor 4k do PS4 Pro?

Będę go używał tylko i wyłącznie do w/w konsoli. No może raz na ruski rok jakiś film. Chciałbym kupić tv w sklepie Saturn, dlatego zrobiłem listę wszystkich telewizorów do tej ceny. Oto ona: https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizory?priceFilter[min]=1594&priceFilter[max]=2500&filter[8672][0]=316308- który z tych telewizorów jest najlepszy? Proszę o szybką odpowiedź bo muszę już jutro go zamówić.

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

najlepszy z nich to ku6450/mu6102, z tym że dostajemy tylko 40/43. Bo za 2,5k można mieć 49ku6450/6400/6470.
Do gier zazwyczaj najlepiej się sprawdzają SONY/Samsung/LG potem Panasonic. Gdyż mają najniższy inputlag i nie polecę żadnego TV produkowanego przez tureckiego Vestela(SHARP, philips, najniższe modele panasonica) do gier.
Z tych wszystkich które podałeś wybrałbym mu6102, a jeżeli możesz to dopłać do 50", bo kosztuje zaledwie 300 zł więcej a 7" robi robotę, ewentualnie zmień sklep i kup 49ku6450 :P .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Tridefy

A co sądzisz o PHILIPS 49PUS6401/12? Duża jest różnica pomiędzy nim a mu6102? :-) nigdzie nie mogę znaleźć info o input Lagu w tych modelach. Ten Samsung kusi, nie powiem

 

Mogę dołożyć to 200zł do mu6102 "50, nie ma problemu, tylko pytanie czy naprawdę warto. :-)

 

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/mu6300

https://hdtvpolska.com/forum/topic/37310-philips-pus6401-test-android-tv-ultra-hd-4k/
amerykańce mają model wyżej jako model niższy np ubiegłoroczny ks7000 był ks8000 w ameryce północnej.
kontrast 750 vs 5800, inputlag o dziwo stosunkowo niski na obu, ale tv samsunga ma lepszą elektronikę, jest lepiej sterowane wiec np w przypadku "HDR" będzie znacznie mniejszy inputlag. Oczywiście telewizor jedynie rozpoznaje sygnał jako HDR, ale nie jest wstanie go poprawnie wyświetlić, ale zawsze jakiś dodatkowy efekt będzie :D.
Podsumowując, warto dopłacić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Tridefy

To w takim razie biorę tego Samsunga. 50" w Redcoon.pl jest w promocji za 2569zł :-) Bardzo dziękuję Ci za pomoc, mam nadzieję że uda mi się na tym komfortowo pograć :DWysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

EDIT:

 

Chyba że jest coś jeszcze lepszego, tym razem w jakimkolwiek sklepie? ;)Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

EDIT2: ten Samsung ma tylko 60hz, to nie będzie za mało do PS4 Pro?

Edytowane przez kacperq
Link to post
Share on other sites

49ku6450/6400/6470(ma różne nazwy) ma poszerzoną paletę barw, będzie lepszy od mu6102.
Nie, 60hz nie będzie za mało do ps4 pro, tym bardziej żeby kupić przyzwoite 4k 120hz to minimum 4,5k.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...