Skocz do zawartości

500-1000 zł dual-sim z dobrym aparatem i wsparciem 800 Mhz


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Araspol,

Recommended Posts

Witam Szanownych forumowiczów, przyszedł czas na pożegnanie się z moja Xperią P :)

 

Budżet to +- 1000 a smartfon nie musi być nowy.
 

Telefonu zamierzam używać głównie do internetu, ale też do robienia zdjęć i filmów (przydałaby się stabilizacja).

 

Musi mieć:

- 3 GB RAM i min 32 GB pamięci (tak aby nie zamulał, a może 2 wystarczy?)

- przyzwoity aparat (stabilizacja obrazu optymalnie)

- dual-sim (najlepiejnniehybrydowy z opcją dodatkowej pamięci)

- dobra bateria

- obsługa pasma 800 Mhz (b20)

 

Przeglądałem co nieco i wychodzi na  LG G4 H818P (używany do 900zł, nowy trochę przy drogi) ma wszystko o co mi biega, ale rozważam też  inne np, Xiaomi redmi 4x/note dual sim (tańsze ale te aparaty mnie odstraszają), huawei p9 dual sim(czy lite ma dużo słabszy aparat?), HTC OneM8 (niejednoznaczne dane co do obsługi b20) a może coś innego?

Mogę (ale nie muszem) ciutke przekroczyć budżet  jeśli mi się spodoba i posłuży te kilka lat.

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i podpowiedzi, pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zacznę od LG G4, które Ci odradzę ze względu na wadliwe płyty główne, a poza tym to już staruszek i nie posłuży zbyt długo.

 

Do 1000zł polecił bym redmi note 4x, ale mówisz nie podchodzi Ci aparat, w takim razie Mi5 również spełnia Twoje wymagania. 

Link to post
Share on other sites

Zacznę od LG G4, które Ci odradzę ze względu na wadliwe płyty główne, a poza tym to już staruszek i nie posłuży zbyt długo.

 

Do 1000zł polecił bym redmi note 4x, ale mówisz nie podchodzi Ci aparat, w takim razie Mi5 również spełnia Twoje wymagania. 

Dzięki , ale Mi5 nie ma 800 Mhz , tak z drugiej strony zastanawiam się na ile jest to przydatne i czy warto zawracać sobie głowę tym b20

ps. ten jest jeszcze na gwarancji 11 miesiecy https://www.olx.pl/oferta/lg-g4-h818p-dual-sim-CID99-IDmXaNV.html i chce 700zł, ale jak mówisz że staruszek ?hmm (premiera Maj 2015), jest jeszcze H815 (premiera kwiecien 2015) Kolega polecał ze względu na aparat, a ja i tak w zadne gry nie gram, ale tą płytą główną to mnie ostudziłeś.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję po raz kolejny za podpowiedzi (benchmark rządzi ;) , bo na innym forum zero odpowiedzi :/ Asus ciekawy, przyjrzę się. A na honorki to jakie zwrócić uwagę? Oneplus X kompletnie nie znam. Za kilka dni zdecyduję(jeszcze wypatrzyłem Lenovo P2)

Tymczasem muszę poczytać trochę na ich temat , potem przewietrzyć zwoje, kupiłem neodyma, może coś wyłowię, który najbardziej wodoszczelny :D Pozdr

Edytowane przez qwert121111
Link to post
Share on other sites

Ten LG X Mach fajny, ale wyświetlacz 1440 x 2560 px (5,50") 534 ppi przy baterii 3000mah musi być zabójstwem dla tego telefonu. 

Zależy jak kto używa. Ja mam Moto X Style z 5,7" 2K i 3000 mAh, wystarcza w zupełności na jeden dzień w szkole. Jednak racja, mogło być lepiej.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...